Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor early teszten...

Predictor early teszten kicsit időn túl megjelenő halvány, de rózsaszínű száradási csík tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Már másodszor jelenik meg egymás utáni hónapban, kb. amióta ezt a tesztet vásárolom. Sokat olvastam utána, ez nagyon gyakori ennél a típusnál, de legtöbben kémiai terhességnek vélik. Nem hiszem, hogy kétszer egymás után kémiai terhességem volt... Tapasztalatokat várok, másokat is becsapott a teszt úgy, hogy biztosan nem volt kémiai terhességük? Látszódhat így száradás után a reagens helye? A halvány csík is azonnal megjelenik a Predictorokon (úgy értem 3 percen belül)?

Mivel progeszteron pótlásra lesz szükségem a pozitív teszt után, ezért is nagyon fontos számomra, hogy jól értelmezzem a tesztek jelzéseit.

Köszönöm szépen a segítő válaszokat!


2021. nov. 8. 08:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az időn túl megjelenő, az kb bő 10 perc. Ez lemaradt.
2021. nov. 8. 08:23
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, hogy késik e a mensid vagy még jóval előtte vagy.

Ha már késik és ilyen, akkor csinálnék másik fajtát.

2021. nov. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha predictor early teszttel próbálkozik a kérdező, akkor nyilván nem késik még.

Igen, a halvány csíknak is időn belül meg kellene jelennie.

És mivel írod, hogy előző hónapban is volt ilyen teszted, a megbízhatóságát magad is sejtheted.

Ha ennyire korán és biztosan szükséged van progeszteron pótlásra, akkor tanácsosabb volna vérben nézetned a Hcg-t.

De ha nem vagyok túl tolakodó, mi indokolja, hogy ennyire hamar kapj pótlást? Mármint ugye ha a nemvárt napján tesztelsz pozitívat, akkor is csak bő 4 hetes terhes vagy, és ugye azt is jól tudjuk, hogy a progeszteron sajnos nem csodaszer.

Volt már olyan gondod, amit igazoltan a progihiány okozott?

2021. nov. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt kémiai, de amikor nem voltam terhes szinte mindig lett időn túl valami halvány csík a predictor teszteken. (Más 10-és teszt ugyanekkora negatív volt)

A predictor elég érzékeny, szerintem amikor pozitív az elég egyértelmű, meg várni se kell rá hogy megjelenjen.

2021. nov. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem friss a teszt, már javában az új ciklusomban járok. 31 napra jött meg mindkétszer, de nem tűpontosak a ciklusaim, 29-32 között... Legutóbb 29. napon teszteltem talán, azelőtt is nagyjából úgy, kb az első lehetséges mensi napján szoktam tesztet készíteni.

Csak jó volna tudni, valami problémám lehet, vagy a teszt "viccel" meg. Direkt kerülni fogom ezt a márkát ezentúl, Korábban Facelle-vel, Exepil-lel nem jártam még így...

2021. nov. 8. 09:48
 6/14 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló, sajnos volt már vetélésem... okát nem tudni, de biztos, ami biztos, akpni fogok progeszteron pótlást a következővel.
2021. nov. 8. 09:50
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát igazából a predictor és a facelle is jó, nekem mindkettő bőven késés előtt pozitív volt (az x épil is jó, de csak mensi kimaradás után). A lényeg, hogy időn túl egyik teszt sem leolvasható, szóval nem a teszt hibás hogyha órákkal később van rajta második csík, ezért nem kell kerülni csak rendeltetés szerűen használni.
2021. nov. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
A progeszteron pótlást elég akkor elkezdeni, amikor 1-2 napja késik és akkor már egyértelműen pozitív a teszt.
2021. nov. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Időn túl ki kell dobni őket és akkor nincs ez az agyalás.

A digitális teszt meg egyértelmű, ha igy nagy a bizonytalanság, érdemes lehet azzal próbálni.

Időn belül.

2021. nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

ezentúl csak a 31 nap másnapján tesztelek és csak digitálissal.

Viszont akkor úgy látjátok, ha kémiai terhesség lett volna, akkor is viszonylag hamar jelentkezett volna a második csík???

Nekem megnyugtató lenne mindenképp, ha nem kémiai terhességem volt sorozatban...

2021. nov. 8. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!