Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány LH-teszt utáni hányadi...

Halvány LH-teszt utáni hányadik napon szokott LH-csúcs bekövetkezni nálatok középidő környékén?

Figyelt kérdés
Illetve ezzel párhuzamosan hogyan változik a hőtök?

2021. nov. 8. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Az lh mindig halvány, mivel mindig van ilyen hormon a testünkben. De csak 1x, max 2x pozitív, amikor ugyanolyan erős mind a két csík. Az összes többi negatív.
2021. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyik kérdésre sem adtál választ ezzel.
2021. nov. 8. 15:48
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Egy 30 napos hónapban 28 vagy 29 halvány csíkos lh teszted lesz, szóval innen a kérdés értelmetlen...
2021. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig igaza van. Értelmetlen a kérdésed. Mit szeretnél, hogy a 27-28 halvány tesztes nap melyikétől számoljuk meg, hogy hányadik napon van az LH csúcs?


Nekem a peteérésem 15-16. nap környékén volt általában, 28 napos ciklusokban. Az ovuláció utáni hőmet tudom csak mondani, de az LH csúcs utánit pont nem. Ovu után úgy 2-3 tizedet emelkedett az alaphőm. Mikor teherbe estem, akkor egy harmadik fázisban további tizedeket emelkedett.

2021. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a kérdés hogy halvany teszt után mikor lesz erősödés majd pozitív, akkor a válasz hogy nekem pl nem erősödött, egyszercsak bumm ultra erős pozitív lett váratlanul, az előző napi teszt ugyanolyan halvány volt mint a korábbiak. Hőt nem mértem
2021. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs sajnos fix nap vagy akármi. Ciklus elejétől halvány a teszt. Nekem van hogy erősödik aztá gyengül aztán bumm pozi lesz, vagy van, hogy folyamatosan erősödik a poziig. Semmi logika nincs benne hiszen lh mindig jelen van és ingadozik. Ha már tudja az ember kb mikor van ovuja akkor kb 5 teszt elég is, hogy eltalálja a pozitív napot. Én pl 2 nappal előtte szoktam kezdeni így 4 teszt is elég már annyira tudom mikor kell teszteljek. Sajnos a kétcsíkos lh teszt még nem jelenti a pozitív lh teszt jövetelét :)
2021. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

És melyik napszakban ajánlott tesztelni?

2021. nov. 8. 22:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.


Igazából majdnem mindegy, de minden nap kb ugyan akkor, de a délután javasolt mondjuk 4-6 között. Én nem szoktam tartani ezt a ne igyál ne pisilj dolgot, ahogy sikerül. Ha jó érzékenységű tesztet választ az ember, akkor mutatja rendesen.


Én a neten rendelhető olcsóbbal tesztelek évek óta, nekem bevált illetve a 25-ös számomra nem jó, mert az soha nem lesz pozitív 20-as teszt vált be. (Nem mindenkinek magas az lh csúcsnál az lh-ja :D ) Sajnos ezt ki kell tapasztalni, javaslom, vegyél két féle érzékenységűt és egy ciklusban nézd mindkettővel, hogy neked melyik fogja jobban mutatni.


Illetve van mikor két nap is pozitívnak látszik, általában akkor a második pozitív a valós mert lh csúcs után negatív lesz a teszt látványosan. Ezért mindig érdemes és szükséges a pozitív teszt után még egy napot tesztelni.


Nekem már van gyermek, azóta leginkább azért használom, mert így kb napra pontosan tudom, mikor jön a mensi, bár már végre egész rendszeres a ciklusom, azért van, hogy 2-3 napot elcsúszik és ez bosszantott :D Így kiszámíthatóbb, viszont lassan szeretnénk még egy babát és jó látni, hogy valóban van peteérés.


Ha nincs pé akkor általában erősödik a teszt és nem lesz pozi, de nem is halványul, legalábbis nálam egész ciklusban pozi közeli volt a teszt és egy hetet csúszott így a mensi is. Szóval hasznos az ovu teszt.


Sok szerencsét!

2021. nov. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De jó sok hasznos infót írtál, nagyon köszi! :)

Sok sikert neked is majd a második bébihez!

2021. nov. 9. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!