Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nehezebb teherbe esni 42...

Nehezebb teherbe esni 42 évesen és 40 felett is ,meg cukor betegség esetén?

Figyelt kérdés

2021. nov. 10. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ezek egyenként is rontják a termékenységet, igen.
2021. nov. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%
Idős vagy, cukros, túlsúlyos, minek akarsz így szülni? De komolyan, nagy rá a rizikó, hogy nem fogsz sokáig vele maradni. Sajnálom, hogy így gondolom, de sajnos ez igaz. Amúgy meg, igen nehezebb így teherbe esni.
2021. nov. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván.
2021. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Hiába lett lepontozva a második válasz, szerintem is neki van igaza. Egy 40 feletti, kövér, cukros ember ne szüljön. A gyerek is jó eséllyel cukros lesz. Bár én se születtem volna meg, én is örököltem ezt-azt.
2021. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván minél idősebb valaki, annál nehezebb teherbe esni, a cukorbetegség pedig még inkább nehezítő tényező. De mostanában azért már jól kezelhető, és nem feltétlenül kövér az, aki cukorbeteg. Anyukám 70 éves, lassan 45 éve cukorbeteg, nem kövér, soha nem is volt az. Én nem örököltem tőle és ő is egészséges a cukorbetegségen kívül.
2021. nov. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ma már nem gond egyik sem, mindenre van szinte megoldás és gyógyszer. Sors fintora két barátnőm is vékonyan cukorbeteg én rajtam 10 kg plusz nekem jók az értékeim.

Orvosi felügyelet mellett vállalható !

2021. nov. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Hát alapból mind a kettő tényező nehezít a dolgon. Viszont jól kezelt cukorbetegség esetén szerintem nem annyira nehezíti ez a teherbeesést. De a kérdésre válaszolva, nehezebb lehet, de szerintem nem feltétlen. De uhh, annyira idegesítenek az olyan válaszok, ahol rögtön a kövérséggel jönnek. Szörnyű, hogy mai napig az emberek azt hiszik, hogy ha valaki cukorbeteg, akkor az azért van, mert kövér. Mármint, ha valakiben meg van a hajlam, és túlsúlyos, akkor lehet, hogy megjelenik nála a cukorbetegség, viszont rengeteg ember túlsúlyos és nem cukorbeteg, illetve rengeteg ember normál testalkatú és cukorbeteg. Szóval ez a "ha cukorbeteg, akkor biztos kövér is" hülyeség. A lényeg az, hogy most a kor is nyilván befolyásolja, de szerintem ha jól karbantartott a cukorbetegség, akkor szerintem az annyira nem nehezíti meg. De szerintem mindenképp orvossal kéne erről beszélni, hogy ő mit mond.
2021. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves 7es, a kérdező maga írta a kérdés alatt, hogy #túlsúly. Valószínűleg azért mert ő maga túlsúlyos. Vagyis kövér.
2021. nov. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!