Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyivel nehezebb úgy végigcs...

Mennyivel nehezebb úgy végigcsinálni egy terhességet, ha más betegség miatt állandóan gyógyszert kell szedni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt refluxra,cukorbetegségre,magasvérnyomásra stb.Ha van közöttetek ilyen,az megoszthatná velem a tapasztalatait!
2008. jan. 3. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességemnél szívbetegségre kellett volna gyógyszert szednem, és a doki folyamatosan csökkentette az adagot, mondta,jó lenne ha nem kellene szednem,ez Lokren volt,szívbill.zavar miatt szedtem.Végülis teljesen minimálisra vette az adagot,és én a végére el is hagytam.Persze én megtehettem, egy cukorbetegségnél ugye ez más ott muszáj.Szerintem az orvos be tudja úgy állítani, hogy ne legyen semmi gond, és ha kell átállít egy másikra ami szedhető.Mindig van olyan ami szedhető, csak megfelelő kontroll mellett, és adagban.Ezt az orvosod hidd el tudni fogja.
2008. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cukorról tudok nyilatkozni.Szerintem nem lesz nehezebb, sőt ránk még sokkal jobban odafigyelnek, mint teljesen egésszéges társainkra.Bár egy vetélésen túl vagyok, és ma csináltam tesztet + lett :)
2008. jan. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kovacs Szilvia 82 válasza:
Kettő mélyvénás trombózis sál refluxxxal magas vérnyomással gerincsérv el vállalatok?
2017. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!