Tul hamar volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Parommal szombat es vasarnap is egyutt voltunk. Vasarnap estere ugy ereztem mintha ovuláció lenne. Sajnos ebben a honapban nem csináltam LH tesztet ezert gondoltam azt hogy ovuláció van mert általában szoktam erezni. Eros fajdalom volt. Orultem is hogy most biztosan pont jo kor voltunk egyutt. De szerdan voltam no dokinal sima rak szuresen. Es o qzt mondta hogy kb kedd es szerda kozti ejszakan volt a peteeresem. Magyaran aktus utan 2-3 napra. Persze pici szurkalasokat ereztem de nem gondoltam volna hogy most iöyen tompan erzem az ovut. Most elbizonytalanottam hogy vajon tul koran voltunk egyutt.. eddig annyira pozitivan alltam hozza most kicsit lelombozottam 😒 szerintetek? Van ra esely hogy 2x volt peteeresem? Vagy hulyeseg? Igazabol mikor csinaltam a multhonapban is az LH tesztet es pozitiv volt ugyan azt a fajdalmat ereztem mint most vasarnap azert gondoltam hogy az az a fajdalom.. kar hogy nem csináltam lh tesztet mar banom 😔

Szerintetek?

Valaszaitokat koszonom😊


2021. nov. 11. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Hat az orvos ultrahangon jobban latja hogy mikor volt/lesz. A tunetek minden honapban masok is lehetnek. Az ovulacios teszt se pont az ovulaciokor jelez hanem elotte 24-36 oraval. A vasarnapi attol meg lehet sikeres a spermiumok jo sokaig eletkepesek.
2021. nov. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Szia, a spermiumok elméletben 48-72 óráig életképesek. Ez a gyakorlatban nem mindig van így. A 48 óra viszonylag átlagos. Nem szeretnélek sem bíztatni, sem lelombozni, de ez elég két esélyes. Mióta próbálkoztok? Volt már esetleg bármilyen kivizsgálásotok?
2021. nov. 12. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
És a párod mit szól hogy már kizárólag gyerekgyártásra korlátozódott a szex?
2021. nov. 12. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Tök jogos a #3-as kérdése. Mi az, hogy túl korán voltatok együtt? Egy hónapban csak akkor kekszeltek amikor ovulálsz?

Tényleg jó szándékkal írom de lazíts egy kicsit. Ne ez lengje be az egész szexuális életedet.

Viszont sok sikert és mielőbbi gyermekáldást :)

2021. nov. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Vasárnapi együttlét teljesen jó lehet egy kedd esti ovuhoz. Mi is anno csak úgy tudtunk a peteérés előtt együtt lenni, hogy 3 nappal előtte, utána meg már csak napokkal később. 37 hetes terhes vagyok, szóval működött.

Arra jelentősen kisebb az esély, hogy 2x legyen peteérésed.

Nekem csak az nem fér a fejembe, hogy miért gondolja a nők tetemes része, hogy az LH teszt az ovuláció bekövetkeztét igazolja.

2021. nov. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

#3 #4 ezt én is kérdezném. Nagyon gáz, hogy már a szexnek nincs is élvezeti értelme egy kapcsolatban. El tudom képzelni, hogy együttlét közben csak a spermát várja és drukkol magának, hogy teherbeessen. Faarccal, széttett lábakkal, türelmesen.

Nagyon durva :/

2021. nov. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

6

A végén meg fejenáll ilyet is hallottam mar. Brutál hogy egyesek mennyire túltolják. Aztán ezen megy szét a kapcsolat. Ha nekem lenne ilyen párom tuti otthagynám.

2021. nov. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
#7 és még azt sem tudják, hogy felesleges a gyertyaállás, fejen állás. A sperma azonnal feljut a méhszájba, csak a felesleg folyik ki. Nagyon kell nekik az a Csok :D
2021. nov. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
#8, persze biztos a csok miatt akarnak gyereket az emberek. Hadd ne illessem jelzőkkel ezt a hatalmas poénodat. Mennyi is? 600ezer körül egy gyerekre? Nem tudom pontosan, nem tervezünk ingatlant venni. Neked lehet, hogy ez sok pénznek hangzik, különben nem az... Megnyugodhatsz, hogy a legtöbb ember nem azért akar gyereket, hogy az állam pár millióval hozzájáruljon a lakásvásárláshoz. A szocpolon is vertétek anno a nyálatokat? Már kezd egy kicsit (nagyon) szánalmas lenni.
2021. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%

3-4 napig simán elélnek a kis katonák.

Nekem 4 napos együttlétből sikerült teherbe esnem igaz sajnos kémiai volt.

Sok sikert 🙂

2021. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!