Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen hamar érdemes tesztelni...

Milyen hamar érdemes tesztelni? Olyan érdekelne aki korán tesztelt és baba is lett.

Figyelt kérdés
8. Dpo-n vagyok. 5.-7.-ig egyhe szurkálást éreztem. Tegnap egyetlen csepp barnázás. Ma reggel hányingerem volt és érzékenyebb lettem a szagokra. Elindult volna a hcg termelődés? 10-es tesztem van itthon. Próbálom kibírni 12.dpoig de nehéz.
2021. júl. 9. 13:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Akkor érdemes, ha késik...

Attól, hogy elöbb tesztelsz, nem leszel terhesebb

2021. júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
8 dpon hányingered aligha a terhességtől van, sokkal inkább gyomoridegtől ha már most a fejeden pörögsz, ameddig pedig nem késik teljes mértékben felesleges teszteni.
2021. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a 9. dpo-n pozitív volt a 10-es. Halványan. 6. dpo-n volt a beágyazódási vérzésem. A kettő között nem teszteltem, így nem tudom kimutatta volna-e a 8. dpo-n.
2021. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
10.dpo reggeli vizeletböl halvany pozi
2021. júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
A hányinger és a szagérzékenység bőven a 6. hét után jön. Csak beképzeled, vagy mástól van hányingered. Tesztelj amikor kimarad a menzeszed. A barnázás pedig hormonproblémára utal.
2021. júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Tesztelhetsz most is, csak értelme nincs. Ha pozitív, lehet kémiai, ha negatív, abból még lehet később pozitív. Szóval bármi lesz az eredmény, ugyanitt fogsz tartani.
2021. júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
1 héttel a nem várt előtt,ma 12 éves.
2021. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Árulja már el nekem valaki hogy biologiailag hogyan lehet hogy valaki a 8.dpo-n pozitívat teszteljen? Tul vagy 2 terhessegen es szamtalan kismama teszteket lattam, képben vagyok eléggé de egyszerűen nem ertem hogy ehyeseknek hogyan működik a szervezetük.
2021. júl. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Itt GYK-n démonizálják a korai tesztelést, pedig nagyon sok esetben mutatja a teszt már napokkal a menstruáció előtt. Nekem 10DPO-n lett pozitív. Igen, ilyenkor számolni kell azzal is, hogy kémiai lesz, és nem beleélni magunkat teljesen. De az sem baj, ha tudsz a kémiairól, mert legalább elindult valami.
2021. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
10. Dpo-n nekem a predictor early halvány, de egyértelmű pozitív volt. De nálam biztos volt a peteérés napja. Szerintem 2 nap múlva a 10-es teszt már mutathat valamit, ha biztos a peteérés napja és tényleg a 10. dpo-n leszel. De ha sikeres is volt a hónap, hányingered a 8. dpo-n nem a terhességtől van.
2021. júl. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!