Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a teherbeesés...

Mennyi az esélye a teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
9.-én és 10.-én pozitív volt az ovu teszt, 11.-én már negatív volt. Együtt voltunk mind a 3 napon. Voltam dokinál aki azt mondta elég vaskos a nyálkahártyám, írt fel Duphastont hogy szombattól kezdjem szedni. De már 3 napja folyamatos szurkálást érzek. Szerintetek?

2021. nov. 14. 17:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Kb 1 hónapja iszom az inofolicot és szedek trimeszter vitamint is ha ez számít valamit.
2021. nov. 14. 17:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Kb 10-20% az esély, ha minden klappol abban a hónapban. De 1,5-2 hét múlva kiderül, hogy te melyikbe tartozol.
2021. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ugyanígy 10-én volt pozitív, 11-én már negatív. Drukkolok neked! A vastag nyálkahártya remek, reméljük, sikerül beágyazódnia az embriónak! A szurkálást a sárgatest progeszterontermelése miatt is érezheted, az én alhasamban is van egy állandó bizsergés. Nagyon sok sikert neked!
2021. nov. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊 lehet, hogy a duphaston miatt érzem ezeket a tüneteket.Napi szinten érzem a szurkálódást.Most is érzem. 9nap múlva nem várom, hogy megjöjjön. A dokim nem làtott nagy tüszőt csak kisebbet, de mondta, hogy nem kizárt attól független hogy nem látta, még lehetséges. Azért is írta fel a duphastont. Drukkolok én is neked, írj hogy mi újság veled!
2021. nov. 15. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!