Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy még ezek ellenére is terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Igen tudom, rengeteg ehhez hasonló kérdés van az oldalon, de az én problémámra viszont nem találtam megoldást.


Jelenleg, ha még is terhes lennék, 13-14 hetes lehetnék. Ekkor már bőven megállapítható a terhesség ultrahang segítségével, tudom jól. Viszont vannak olyan dolgok amik nem férnek a fejemben.


Egy héttel megszakításos közösülés után megjött a menstruációm, 1-2 nap késéssel, azonban valami más volt. Kevesebb napig tartott, s a mennyiség is kevesebb volt a szokásosnál. A következő menstruációm 1 hét késéssel jött meg. A 3. napon, amikor késett teszteltem, ami negatív lett.


Ekkor gyomor, és hasfájással fordultam a házi orvosomhoz, aki elküldött ultrahangra, hogy kizárhassa a gyomorfekély és hasonló betegségeket. (Ekkor voltam 1 hónappal a közösülés után) Semmi sem találtak. Gondolom azt már látták volna, hiszen a gyomrom, a hasam, alhasam, a vesém és a petefészkem is megnézték. A gyomorfájás más okból volt, megoldódott.


1 hónappal később felkerestem a nőgyógyászom barnázás, pecsételő vérzési panaszokkal. (Újabb teszt negatív lett) Ultrahangon megnézte mindkét petefészkem és a méhem. Cisztát talált (lásd a képet). 2 hetes gyógyszeres kezeléssel nem múlott el, most injekciós kezeléssel próbálkozunk eltüntetni.


Gondolom, ahol a cisztát felfedezte akkor már azt is látta volna, ha terhes vagyok. Igaz?


Na de miből gondolom, hogy még is terhes vagyok? Abból hogy az elmúlt napokban telt, puffadás érzést érzek a hasam tájékán. Furcsa érzés, nem éreztem még ehhez hasonlót. Meghíztam, pedig nem jellemző rám. Fáradt vagyok szinte egész nap, fáj a fejem és naponta az egyik mellemben feszülő, viszkető érzést érzek. Ha hason fekszem kellemetlen, fájó érzés.


Szinte lehetetlennek tűnik, de lehetek terhes? Képtelen vagyok elhinni hogy igen, de ki sem tudom zárni teljesen. Rendszeres menstruációm van, csak kevesebb napig tart és kevesebb mennyiség azóta is. S terhességi tesztjeim is negatívak, viszont több helyen hallottam, hogy attól még lehetek terhes. Valamint attól, hogy van menstruációm, szintén lehetséges a terhesség.


2 hét múlva megyek vissza a nőgyógyászomhoz, hogy megnézze a cisztám.


[link]



2021. nov. 6. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Biztosan nem vagy terhes de nem ártana minél előbb kideriteni mi a baj nehogy, rosszabb legyeb.
2021. nov. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen biztos lehetsz benne, hogy terhes nem vagy.

Hogy mi a gond az egészségeddel, arról fogalmam sincs. De hogy nem terhesség, arra a teljes vagyonomat fel merném tenni. Nem is értem, miért van még ez a lehetőség a pakliban nálad...

2021. nov. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Több ultrahang, több negatív teszt és több menstruáció mellett tuti nem vagy terhes.
2021. nov. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos hogy nem terhesség
2021. nov. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 babyboom567 ***** válasza:
100%
endokrinológushoz kellene menned,szerintem a ciszta okoz valami hormongondot,sőt lehet a cisztád is a hormonzavar miatt lett,és csak rontott a dolgon.Terhes nem vagy.De lehetnek a tüneteid a cisztára szedett gyógyszer mellékhatása.
2021. nov. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hormon zavarom nincs, mert hormon vizsgálaton voltam, és mindent rendben találtak. Lehet teljesen más oka lesz akkor, de most már azért megnyugodtam egy kicsit. Köszönöm a válaszokat! :)
2021. nov. 6. 16:46
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Már megint te? Hány száz válaszon keresztül szeretnéd még hallani, hogy nem, nem vagy terhes?
2021. nov. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem itt már neked fejben nem stimmel valami. Ennyire akarod, vagy ennyire rettegsz tőle?
2021. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A ciszta okozhatja ezeket a tüneteket, terhesség tuti nincs, ha lesz is épp a hónapba az most fog megtörténni de nem 13-14 hete
2021. nov. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A ciszta okozza.
2021. nov. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!