Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem 28. -án kellett volna...

Nekem 28. -án kellett volna megjönnie, peteérés napján pont együtt voltunk. Szerintetek lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés
Nekem 28. -án kellett volna megjönnie, peteérés napján pont együtt voltunk. A melleim egy kicsit megnőttek, az alhasam szokott görcsölgetni, meg mostanában hányingerem van, van meg émelygek, mindig éhes vagyok, elég sokat hiztam, Csináltam tesztet az egyiken halvány második csik volt - (gyógyszertári), a másikon Lilly vizeletsugaras csak egy. Szerintetek lehetek terhes? Hétfőn vagy kedden megyek dokihoz, már nagyon szeretnénk egy kisbabát, gyógyszert még júliusban abbahagytam.
2010. szept. 4. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs kizárva, hogy babás vagy, mert 28.-a már rég volt. Ha halvány is a 2. csík, de ott van. Szerintem menj el orvoshoz már hétfőn.:)

Én már tuti ott lennék reggel 7-kor:)

Írd majd meg, hogy mi volt:)

Szerintem gratulálhatok:)

Sok sikert!

2010. szept. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mikor csináltad a tesztet? Én a helyedben újra tesztelnék más fajta tesztel, mert ha baba van, akkor már ki kell mutatnia.

Drukkolok!

2010. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tesztelj újra hétfőn reggel!!

Nagyon szorítok, majd írd meg mi lett!!

2010. szept. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Még csak most tudtam géphez jutni, de nagy boldogsággal irom le, hogy 3 hetesek vagyunk! A párom s én is a fellegek közt járunk. Köszönöm mindenkinek
2010. szept. 6. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok! Szép babavárást, jó egészséget!
2010. szept. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!