Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez most peteérés/...

Szerintetek ez most peteérés/ ovuláció lehetett?

Figyelt kérdés

2 Hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót! Előző ciklusom ( az első) 25 napos volt! November 7-én volt az első menstruációs napom, az alkalmazás amit használok 18 ra írja a peteérést! Viszont folyamatosan figyelgettem a méhszáj állását és feltűnően magasan volt. ( Gyógyszer mellett is nézegettem már egy ideje ezért tudom belőni hogy alacsony magas zárt stb).

Tegnap este ( 16) a bal oldani petefészkemnél szúró nyilaló érzést éreztem pár másodpercig és megnéztem lentebb jött az eddig zárt magasan lévő méhszáj és nyilt lett és felpuhult. Ma reggel is éreztem némi szurkálást! De ezek csak pillanatok voltak. A hőmet nem folyamatosan de egy ideje szúrópróba szerűen nézegettem mikor volt rá alkalmam és az alaphőt 36,7-36,8 környékére lőném be. 15- én magas zárt kemény mégnyakkal 36,7 volt a hőm sajnos a tegnapi nap kimaradt de a mai már csak 36,3 volt. Lehetséges, hogy volt peteérésem? Sokan azt írják, hogy hónapokra kimarad a peteérés a gyógyszer abbahagyása után és valahol mi is erre számítottunk, egyébként a legnagyobb öröm lenne ha összejönne a baba


Ami kimaradt, hogy a mai 36,3 hőm mellé fentebb ment a méhnyak/száj..


2021. nov. 17. 09:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet :-) Nyákod is segít megállapítani, ha vizes vagy tojásfehérje szerű volt akkor biztosabb a dolog.
2021. nov. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!