Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hányinger és a mellfeszülés...

A hányinger és a mellfeszülés a terhesség hanyadik hetétől jelentkezik?

Figyelt kérdés

Vannak terhességre utaló tüneteim, hányinger, mellfeszülés, mellérzékenység.

A menstruációm késik több 1 heténél. Igazából a párommal 2 mensi között rendszeresen együtt vagyunk így nehéz lenne megmondanom hogy mikor eshettem teherbe ha egyáltalán az vagyok. Októberig rendszeresen megjött, e hónapban nem, kb 7-9 napot késik. Ha az lennék, ezek a tünetek már utalhatnak terhességre? Tesztet tervezek venni, időpontom is van nogyogyaszhoz de kíváncsi vagyok ti hogyan tapasztaltátok ezt meg. 24/N.


2021. nov. 19. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:

A tüneteket a hcg okozza, a teszt a hcg-t mutatja ki.

Így nagy átlagban kb a kimaradt mensivel egy időben lehetnek tünetek, de nem törvényszerű hogy lesznek. Persze van aki aktus után 20 perccel szédül meg sokat pisil, de akkor még beágyazódás sem volt, ezek csodával határos események.

Ha van tünet, a teszt is pozitív már, de ennyi kérdésnél kimutatja, bármi van. Mostantól kb egy hónap múlva lesz érdemes dokihoz menni, előtte csak mehetsz újra.

2021. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezek jellemző tünetek, de nem törvényszerű hogy lesznek.

Teszt már mutatja.

2021. nov. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a 6. héttől tapasztaltam ezeket.
2021. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mellfeszülés már az elmaradt mensi előtt kezdődött, de akkor még olyan pms szerű volt…igazán feszülni és fájni az 5. héten kezdődött, hányinger a 6. héten.
2021. nov. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam 6 hetesen jelentkezett a hányinger és a mellfeszülés is.
2021. nov. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A mellfeszülést a progeszteron okozza, az pedig terhességnélkül is jelen van a ciklus második felében.

Nekem mikor sikerült sokkal erősebben fájt mint máskor, már 5 nappal a nemvárt előtt.

2021. nov. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!