Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből lehet terhesség?

Ebből lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Elég ostobának tűnhetek, viszont az interneten kering minden féle állítás. Mennyi az esélye a terhességnek, ha menstruáció után egy nappal megtörtént a dolog. A gumi felhúzása előtt kézzel játszottam vele, és elfelejtettem megtörölni a kezemet. A párom nem ment el, de így valahogy feljött az internetes mondákból, hogy lehet az előváladékban, ami a kézre került, úgy rá a gumi külsejére... Tudom, mérhetetlenül tudatlannak tűnhetek, de így lehetséges a teherbe esés, vagy így ki van zárva. Az aktus végig gumival volt természetesen.

A kérdés amiatt vetült fel, hogy 4-5 napja múlt el, de van egy minimális barnázásom, amit most nem tudok hova tenni.



2021. nov. 20. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha megjött, akkor nagy valószínűséggel nem vagy terhes. Főleg így nem. Ettől kb 0%, hogy teherbe esel... azért ez nem ilyen egyszerű. Ha megnyugtat, csinálj egy tesztet, de kizártnak tartom, hogy pozitív lenne.

Neten kering sok butaság is, nem kell mindent elhinni. Persze extrém esetek lehetnek, de az ilyen jellegű sztorikat érdemes fenntartással kezelni.

2021. nov. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Fuh, b.szd meg, ne ird mar, hogy "barnazas", mert lehanyom a telefonomat... Miert ragaszkodnak ehhez az emberek? Ur isten...


Amugy nem lehetsz terhes, ha elovaladekos kezzel megfogtad az ovszert. Annyira azert nem eletkepesek a spermiumok

2021. nov. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. öhm, félreértetted. Tehát menstruáció után egy nappal volt az aktus. Igen, nekem is ez a problémám. Interneten kering minden monda, de igazi felvilágosítást nem lehet sehol sem olvasni.

2. Bocsánat, fogalmam sincs mi lehet a hivatalos megnevezése.

2021. nov. 20. 00:58
 4/6 anonim ***** válasza:

1 vagyok

Kicsit félreérthető volt akkor, úgy értelmeztem, hogy a korábbi menzesz után volt az aktus, és most elmúlt, de még barnázol, és ezért aggódsz.


Ha teljesen élesbe ment volna, akkor azt mondanám, hogy nagy az esélye a terhességnek, mert akár túlélhetik a spermiumok a peteérésig, de továbbra is fenntartom, hogy így kb semmi esély rá, hogy teherbe estél.

De van lehetőség esemény utáni tablettára, ha nagyon izgulsz.

Ha nem jön meg a mensid, akkor tesztelj. De én a helyedben nem aggódnék.

2021. nov. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem, esemény utánit azért nem szeretnék, na meg már annak mindegy is lenne. Eleve én is képtelenségnek tartom, de ez az internet a mondáival... Igen, itt főként a barnázás miatt aggódtam, mert ez utalhat terhességre.
2021. nov. 20. 01:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebből tuti nem lettél terhes, nyugi
2021. nov. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!