Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet meg ebböl terhesseg?

Lehet meg ebböl terhesseg?

Figyelt kérdés

Utolso havim marcius 28-an jött meg 3,5 napig tartott.5 honapja pontosan 28 napra jon meg.

A 3-dik napon kellet szedjek egy gyogyszert mert a petefeszkembe a nogyogyasz talalt kis "cisztanak vagy hormonnak nevezett valamit,,7-11 en voltunk egyutt a parommal.

Mar 2-3 napja erzem hogy estenkent es neha napkozbe hanyingerem van es ossze vissza tudnak enni. 25-re vartam fajdogal neha a hasam mintha meg akarna jonni de nem sokaig erzem. Csinaltam tesztet one step(netrol rendeltem) negativ.

Ki jart igy es terhes lett?

Tervezzuk a babat.

Bunko megjegyzeseket nem kerek

Elore is koszonom a valaszod

Evelin 😊



2018. ápr. 29. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha 25-re vártad, már kellene, hogy mutassa.

Milyen érzékenységű a teszt? A 10-esnek, bár már a nemvárt napja is elmúlt a 25-ösnek is ki kellene mutatnia.

Milyen gyógyszert kaptál?

Csak mert lehet, hogy hormont.

Én is azt kaptam. És annak is lehetnek ilyen tünetei... :/

2018. ápr. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

10-volt az teszt one step.

Van meg belöle mert 5€ rendeltem 15 db-ot 😂😊 de holnap telefonalok a nodokimmal hogy a heten fogadjon es ott kiderul minden. Fhu a gyogyszer nevet nem tudom :( mert 5 szemes volt csak .remelem most mar ossze jon mert tervezzuk regota 😊

2018. ápr. 29. 15:41
 3/6 Noemi1207 válasza:
100%
Nekem március 27 én volt a mensim utoljara. Aztán a következő mensi előtt egy hettel pöttyözésem volt aztán aznap mikor meg kellett volna jönnie csináltam a tesztet és pozitiv lett, előtte mindig negativ volt, ugyhogy ezek atesztek amire rávan irva h akàr 5 nappal a mensi előtt kimutatja szerintem nem sokat er.
2018. ápr. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok boldog babavarast 😊 nekem sajnos megjött tegnap 😐 de most megint szednem kell 5 napig a gyogyszert utana kell mennem vissza kontrolra 😊
2018. ápr. 30. 16:31
 5/6 Noemi1207 válasza:
Köszönöm :) neked pedig kívanom higy mihamarabb összejöjjön a baba :)
2018. ápr. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hat remèlem :) ha van kedved szivesen beszèlhetünk privatba is ha nem gond :)
2018. máj. 2. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!