Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Influenzás vagyok, mit szedhet...

Influenzás vagyok, mit szedhetek, hogyan kúráljam magam? Szinte minden orrcseppre és fájdalomcsillapítóra stb az van írva, hogy terhesség alatt, főleg az első harmadba nem szedhető. De mi van olyankor mikor még nem tudod?

Figyelt kérdés

- Így is többször csináltam tesztet mint kellett volna,azt mondták várjam meg a menstrációm,majd ha késik akkor.

- Nem szeretném,ha bmi baja lenne leendő gyermekemnek!


2008. dec. 13. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Rubophent nyugodtan vehetsz be, bár arra is az van írva, hogy nem javallott, de az orvosom nem tiltotta, és a kórházban is azt kaptam. Semmi baj nem lett. A náthára pedig az Otrivin baby-t ajánlották, ez babáknak való, és ezért javasolják kismamáknak is, mert semmi káros hatása nincs. Ha félsz a gyógyszerektől , gyógyszertárba beszerezhetsz homeopátiás náthára és megfázásra való készítményeket, ezek biztosan nem ártalmasak. Sok sikert, és jobbulást!
2008. dec. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM.
2008. dec. 13. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha lazad van, akkor paracetamol tartalmu lazcsillapitot bevehetsz. Eldugult orra meg probald meg a tengervizes orrsspray-t. Es innentol kezdve el kell, hogy keseritselek, mert semmit nem vehetsz be. Marad a sok pihenes, izzadasm C-vitamin, mez, es az inhalalas. A dokik meg a homeopatias dolgokat sem ajanljak, de az meg szerintem mehet. Homeopatias szerkent ezt tudom ajanlani: Ocsillacoccinum. Jobbulast neked, es remelem babas vagy!
2008. dec. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a terhesség alatt tengervizes orrsprayt használtam. Sterimart. Nekem bevállt. Szerintem nézzél be egy gyógyszertárba ahol foglalkoznak homeopátiás dolgokkal és megmondják mit ajánlanak.

Sok pihenés, és C vitamin. :)

2008. dec. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!