Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség alatti első hónapban...

Terhesség alatti első hónapban cigiztél, alkoholt ittál (nem keveset) lehet valami maradandó baja a babának? Úgy hogy nem tudtad akkor, hogy terhes vagy.

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha utána nem folytatod ezt az életmódot, akkor valószínűleg nem. De ha mégis beteg lenne, akkor az lehet bármitől, nem csak ettől az egy hónapos rossz életmódtól. Egészséges embernek is születhet beteg gyereke és fordítva. Semmit nem lehet bizonyítani, de mégegyszer mondom, szerintem NEM lesz semmi baja, ha abbahagyod ezt a fajta életvitelt.
2011. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én két nappal azután teszteltem pozitívat, hogy a párommal elmentünk a barátainkkal egy bulis 7végére, ahol első este borkóstolás volt. Nem szépítem, berúgtunk, cigiztünk sokat. Másnap végcsináltam egy akadálypályát, majd szinte egész délután a 41 fokos jackuzziban ültem. Hozzáteszem, nem tervezett baba volt. Most gyünyörű, 13 hónapos, nagyon okos kisfiam van. :-) Ahogy pozitív lett a tesztem, már egyetlen egy szál cigit sem szívtam el. Ne aggódj, nem lesz baja a babának, de most már figyelj oda rá 100%-osan! :-)
2011. szept. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szintén nem tervezett baba,2 nappal a pozitív teszt előtt baráti nyaralás,vodkázás,cigizés ,koktélozás,plusz nehéz fizikai munkát is végeztem,volt,h 25 kg-s zsákokat kellett emelgetnem.Most 5hónapos és tök egészséges szerencsére:)

Annyi,amit már előttem is írtak mostantól az ilyen életmódnak legyen vége:D gratula

2011. szept. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Máshol is utánna olvastam ugyanezt írták,akkor megnyugodtam:)))
2011. szept. 20. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:
a terhesség első 6 hetében semmi nem hat a babára amit magaddal teszel. Kb eddig nem is nagyon tudja meg az ember hogy terhes. Különben tele lenne a világ beteg emberekkel.
2011. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!