Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az oltástól meddő leszek?...

Az oltástól meddő leszek? Vagy termékenyebb?

Figyelt kérdés

Lehet buta kérdés de rettegek. 2 hete vettem fel az oltást a munkahelyem unszolására. Viszont őszintén félek, hogy meddő leszek tőle, olyan sok rosszat olvastam. Valakinek valami tapasztalat? Akik mar korábban felvették és utána kezdtek baba projektbe nektek könnyen ment? Nem jött össze?


Köszönöm a válaszokat 25/L



2021. nov. 22. 09:23
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
80%

Termékenyebb biztosan nem leszel meddő sem valószínű mert nem lenne értelme így szelektálni.

Persze nyilván ezt majd később tudjuk meg .

2021. nov. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
48%
Nekem és nagyon sok ismerősömnek a környezetemben a ciklusát totál felborította. Vagy nem jön meg 2 hónapig vagy mint nálam 2 hetente mestruáltam most pedig 40-50 napra jön meg, pedig babát szeretnénk és a doki is azt mondta az oltás felborítja az hormonháztartást. Én mér megbántam...
2021. nov. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
62%

Minden héten van egy ilyen kérdés, és minden ilyen kérdésre rengeteg válasz érkezik. Olvasgass nyugodtan utána.

2. oltás után 2 hónappal később estem teherbe első próbálkozást követően, jelenleg a 8. hónapban vagyok és az uh szerint nincs a gyereknek 2 feje és 8 lába.

2021. nov. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
86%
A családban van olyan, aki 2 éve próbálkozik, 3 sikertelen lombikon túl a negyedik jött össze úgy, hogy előtte pár hónappal oltakozott.
2021. nov. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
91%
A ciklust tényleg felboríthatja, viszont ez egy idő után helyreáll(nekem 5hónap kellett hozzá), hosszútávú ilyen jellegű gondot nem okoz
2021. nov. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 AlexandraL22 ***** válasza:
0%
Sziasztok. Èn 2 napja oltattam be magam egyadagos Janssennel ès kicsit pànikolok hogy a hormonjaim megbolondulnak ès nem fogok menstruàlni (pajzsmirigybeteg vagyok).. 🤔😩 lassan 3 ève nem jön össze a baba szóval úgyèrzem már nem is fog de ha mégis akkor az isteni csoda lenne.
2021. nov. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
11%
Ki kérdezte ?
2021. nov. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
82%
Nálam ugyanaz, mint 5-ös írta. Májusban kaptam a 2. oltást, augusztusban terhes lettem úgy, hogy abban a hónapban egyszer voltunk együtt. :D Csak mi előtte évekig próbálkoztunk sikertelenül.
2021. nov. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
73%
Júniusban kaptam a második Pfizert, augusztusban terhes lettem úgy, hogy előtte már három éve próbálkoztunk, túl voltunk rengeteg vizsgálaton, öt inszemináción, és éppen kezdtük volna a lombikot. Most 17 hetes vagyok, és eddig minden rendben.
2021. nov. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
26%

Júniusban kaptam a 2.oltás,augusztusban sikerült a baba

Ne félj,nem lesz semmi baj

A 3.oltást nem vehetem fel,majd szülés után

2021. nov. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!