Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az oltástól meddő leszek?...

Az oltástól meddő leszek? Vagy termékenyebb?

Figyelt kérdés

Lehet buta kérdés de rettegek. 2 hete vettem fel az oltást a munkahelyem unszolására. Viszont őszintén félek, hogy meddő leszek tőle, olyan sok rosszat olvastam. Valakinek valami tapasztalat? Akik mar korábban felvették és utána kezdtek baba projektbe nektek könnyen ment? Nem jött össze?


Köszönöm a válaszokat 25/L



2021. nov. 22. 09:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
43%
Olyannyira nem tesz meddővé, hogy többen foggátló gyógyszer évek ótai normális szedése mellett lettünk oltás utáni hónapban terhesek… Tehát szerintem pont hogy fordítva, mintha valami meddőség elleni szer lenne.
2022. jan. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 AlexandraL22 ***** válasza:
80%
Nemértem miért pontozza le a sikerrel jàrokat valami kielégületlen pi*a. Tudom az irigység fáj de akkoris 🤦🏼‍♀️
2022. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
79%
Vagy csak elmebetegségnek tartják azt hogy valaki azt hiszi hogy ettől lesz termékeny
2022. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
43%
Ha elmebetegség, ha nem, az embrió ott van, és tudom, hogy szedtem a gyógyszert normálisan. Eddig nem lettem terhes érdekes mód, de oltás után egy hónappal meg igen. Hát akármit is mond itt valamelyik nagyokos, nekem igenis fura. De mondok jobbat. Voltam dokinál, és nem az első betege vagyok, aki így járt…
2022. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
79%

No comment de tényleg 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Ennyi hülyeséget amit az emberek eltudnak hinni ez valami eszméletlen. Ha eddig nem estél teherbe nyilván rengeteg mindent ki is próbáltál, de persze pont az oltás miatt lesz valaki termékenyebb…

-egy szakmabeli

2022. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
26%
Semmit nem próbáltam ki, ugyanis gyógyszert szedtem, pont azért, hogy ne legyek terhes. Jó lenne, ha többet foglalkoznál az ismereteid bővítésével a szakmákban, mert nem vagy túlságosan tájékozott… Én pedig hiszek a nőgyógyászomnak, aki az ország egyik legjobbja.
2022. jan. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
65%

Az ország másik legjobb nőgyógyásza nekem pont az ellenkezőjét mondta.😃 Na akkor most mi lesz😃

Egyébként a valami nem csak gyógyszerek lehetnek ha olyan régóta próbálkoztál volna akkor valószínűleg ez jutott volna az eszedbe.

2022. jan. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
76%
Betegség esetén antibiotikum mellett is csökken a fogamzásgátló hatása na most az oltás is hasonló dolgot tesz. Csak antibiotikumot nem osztogatjak csőstül, így nem is olyan feltűnő ha valaki az után esik teherbe hisz csekély embert érint ellentétben az oltással.
2022. jan. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
65%
28-as valószínűleg ez történt. Viszont azért nem lett volna hátrány, ha erre felhívják a nők figyelmét…
2022. jan. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
65%
27-es, te borzasztó sötét vagy! Mivel próbálkozik szerinted az, aki fogamzásgátló tablettát szed azért, hogy ne legyen terhes? Igen, több mint 10 éve szedtem, és képzeld, folyamatosan éltem az évek alatt szexuális életet. Eddig megvédett a gyógyszer, most oltás után pedig nem…
2022. jan. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!