Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek milyen hatással...

Szerintetek milyen hatással van a vakcina a termékenységre?

Figyelt kérdés
2021. szept. 17. 16:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem semmilyen.

Mindketten 2 oltást kaptunk. Utána lombikra készültünk, de a 2. oltás után 3 hónapra összejött spontán - nagyon kicsi esélye volt. Nem hiszem, hogy az oltás miatt jött össze, de az biztos, hogy nálunk konkrétan semmin nem rontott.

2021. szept. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Tekintve hogy a magyar párok úgy 20-25%-a küzd nehéz teherbeeséssel és meddőséggel, ez nem az a kérdés amit a gyakorin el lehet dönteni. De még egy nőgyógyász saját tapasztalatai is csalókák lehetnek bármely irányban.
2021. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Csak mert ugye vannak összeesküvés elméletek amibe lehet valami minden viccnek a fele igaz

Szóval miszerint a vakcina meddőséget okoz hosszútávon hogy csökkentsék a népességet

2021. szept. 17. 17:30
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

Az, hogy a hormonokra hat, az 1000%


Rengeteg esetet hallani, hogy valaki nem menstruál utána, vagy olyat is, hogy a 20éve nem menstruáló nagymamának megjön újra.


De hogy konkrétan a termékenységre mennyite hat?! Szerintem erre majd hosszútávon fog az emberiség választ kapni.


Viszont a koraterhességre hatással van, az is biztos. Több a vetélés, mint eddig.


Az előrehaladott terhességnél pedig a koraszülés lett több.


Nőgyógyász rokon tapasztalataira hivatkozva írtam ezt, erre sincs bizonyított statisztika.

2021. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
1es vagyok. Akkor nálunk nem jött be. Hiába pontoztak le sokan. Pontosan tudom, hogy semmilyen értéket nem rontott, javított a dolog, mivel a lombik miatt teljeskörű vizsgálatokon voltunk túl. Egyetlen értékünket sem befolyásolta, ami mérvadó a termékenység szempontjából. Ha nem ismerném ezeket az értékeinket, akkor talán pont azt a téveszmét tudnám hirdetni, hogy növeli a termékenységet.
2021. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Nincs rá hatással és a menstruációs dolog is egy nagy kamu, sok a vérzési rendellenesség, összekapcsolja az oltással, nekem semmi változást nem okozott a menstruációmban, ahogy más védőoltás sem, az emberek hülyék.
2021. szept. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

#4: pont ez az, amit önmagában a nőgyógyász is a saját hite alapján fog megválaszolni. Ha vakcina ellenes, akkor a vakcináknak keni, ha nem, akkor megmagyarázza mással. Amúgy tavaly szültem többedmagammal (barátnők és kollégák) a covid idején, vakcina a fasorban sem volt, ijesztően tele voltak a PIC-ek, és a környezetemben ennyi kissúlyú, ilyen-olyan problémás terhességből születő gyerek soha nem volt. Ismétlem, vakcina még a laborban volt.


Nyilván önmagában a covid, a stressz már brutális stresszor. Ezt különválasztani, hogy mi minek a következménye, majd szakemberek fogják több tízezres tanulmányokban.

2021. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Semmilyen.
2021. szept. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
4, érdekes módon ezt a rengeteg esetet mindig ismerős meséli, sose az érintett.
2021. szept. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%

9!

Akkor kérlek lépj be a facebookon pár csoportba... rengeteg ilyen van, ahol az oltottak írják le szemelyes tapasztalataikat. És több ezer fős csoportokról van szó..

2021. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!