Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák akik fogamzásgátló...

Anyukák akik fogamzásgátló mellett estek teherbe, mikor vettétek észre? Elmaradt a megvonásos? Ha nem akkor miből jöttetek rá? Mit szedtetek? Mennyire rendszeresen?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 12:41
 1/7 orsybaba88 ***** válasza:
52%
fogamzásgátló szedése mellett úgy tudom, bizonyos időközönként kell csinálni tesztet. nem akarok hülyeséget mondani, de így hallottam. biztos, ami biztos, csinálj egyet.
2010. szept. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, de megkérdezhetném hogy te milyen fogamzásgátló gyógyszert szedsz(tél). Mert én az Azáliát szedem és már 4 napot késik, már 14 hetes a kislányom. szeretnénk babát, igaz kicsit később, holnap fogok tesztelni.
2010. szept. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ja és azt elfelejtettem, hogy ugyanazok a tüneteim jelentkeztek, mint a kislányomnál, vagyis: fáradékonyság, barnás, majd rózsaszines váladék, fejfájás, gyakori vizelés (felfázás ki van zárva)

üdv: babybogyo87

2010. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm, én Yaz!-t szedek, ami a yasminelle újabb fajtája

nekem nem késett és nem volt más mint szokott,csak aggódom... azért érdeklődök tapasztalok után

2010. szept. 6. 13:38
 5/7 A kérdező kommentje:
és tünetem sincs. csak az a fránya félsz:(
2010. szept. 6. 13:39
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Babybogyó!

Az Azália mellett ne számíts rendszeres mensire, nekem 1 évig nem volt tőle. Bele ne éld magad a kistesóba, mert szerintem koppanni fogsz.

Nekem a dokim azt mondta valaki 2 hetente vérzik tőle, valaki meg soha.

2010. szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Yaz és a Yasminelle nagyon megbízható, azt mondják a legjobb és legmegbízhatóbb gyógyszerek egyike. Szerintem, ha rendesen szedted, akkor minimális az esély a babára. Még nem hallottam senkiről, aki a Yaz vagy Yasminelle mellett lett volna babás. Persze, kivétel erősítheti a szabályt.
2010. szept. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!