Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Covid oltás és terhesség...

Covid oltás és terhesség ?Tapasztalatokra és véleményekre lennék kíváncsi . Babát tervezünk múlt honap nem jött össze , most viszont nem tudom mi tévő legyek .

Figyelt kérdés

November 25-én szóltak telefonon a munkahelyemen ,hogy december 1-től csak védettségi igazolvánnyal mehetek be dolgozni .

Volt olyan aki beoltatta magát és abban a hónapban vagy utána lett terhes?

Lett valami probléma?



2021. nov. 28. 19:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
hát én nem is gondoltam hogy ez ilyen gyakran előfordul. Az említett kolléganőm aki szintén terhes, 2 év sikertelen próbálkozás után, pfizer oltás után spontán teherbe esett. 5ös voltam
2021. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk én februárban kaptam a 2. oltást (pfizer), a férjem március végén (szputnyik) és áprilisban az első próbálkozós hónapunkban össze is jött a baba :) decemberre várjuk.
2021. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!