Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Velemenyekre vagyok kivancsi....

Velemenyekre vagyok kivancsi. Vagy esetleg tapasztalatokra?

Figyelt kérdés

Februar kozepen volt az utolso menstruaciom, eleg rendszertelen hosszusaguak a ciklusaim...


Szombaton este egy barati osszejovetelen voltunk , en nem ittam egy kortyot sem mert sofor voltam.

Egyszercsak azt erzetem hogy rohannom kell a wcre es a semmibol kidobtam a taccsot. Kb 2 eve nem hanytam , beteg nem vagyok viszont azota van hogy egy nap tobbszor is elkap a rosszullet , mintha nem lenne jo a gyomrom.


Nem nagyon vagyok tisztaba azzal,hogy ha terhes lennek mikortol lehetne tunetem , de mindenki azzal jott,hogy biztosan terhes vagyok azert hanytam.


December ota tervezzuk egyebkent a babat.



2020. márc. 10. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csinalj egy tesztet es kiderul. Mire a terhessegi tunetek jelentkeznek, a tesztnek mar reg pozitivnak kell lennie.
2020. márc. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de szerintem, ha terhes is vagy ez még nagyon korai terhességi tünetnek.


Mondjuk könnyebb lenne, ha leírnád , hogy mikor volt pontosan az utolsó menstruáció és, hogy a rendszertelen hosszúság nálad mit jelent.

2020. márc. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolso menstruaciom februar 20.an volt.

Rendszertelen alatt pedig azt ertem hogy van ,hogy 35napra jon meg , de van ,hogy csak 26-27 ... Nem lehet kiszamitani.

Termeszetesen voltam vele dokinal de nem talalt semmi bajt , egyszeruen csak ilyen.

2020. márc. 10. 10:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha február 20-án jött meg utoljára és tegyük fel, hogy 26 napos ez a ciklusod, akkor március 17-én kéne megjönnie, ami még pont egy hét, szóval akkor most/pár napon belül történik a beágyazódás. Szóval még kizárt, hogy ez terhességi tünet legyen, mert a hcg (ami a tüneteket okozza) termelés csak a beágyazódás után kezdődik el.
2020. márc. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! én sem vagyok egyáltalán hányós, de még a menstruációm előtt, hirtelen elkapott egy hányinger és rohantam is. Utána, mintha semmi nem történt volna, nem voltam rosszul, szóval nem kaptam el semmiféle vírust, ezért gyorsan csináltam is egy tesztet. Akkor még semmit nem mutatott ki. Utána 5 nappal miután meg kellett volna jönnie, csináltam ismét egy tesztet, ami már egyértelműen pozitív lett. Szóval én csak azt mondom, hogy simán lehet ilyen korai jele is a terhességnek. Egyébként én nagyon nehezen viseltem a terhesség elejét, állandó hányinger, minden betegséget összeszedtem, most kezd egy kicsit jobb lenni, 16 hetesen.

Majd írd meg, hogy mi lett a teszt eredménye, drukkolok :)

2020. márc. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!