Lehetek e terhes?

Figyelt kérdés
A párom ráélvezett a mellemre amihez hozzányúltam az ujjammal majd zsepivel letöröltem mindent. Utána az ágyneműhöz is hozzáértem. Majd megnéztem hogy elég nedves vagyok, de épp csak hozzáértem a hüvelyemhez. (mindkettőnknek ez volt az első.) Szerintetek van esély terhességre? Most ezen görcsölök, és még van két hetem a menzeszig.

2021. nov. 28. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet rá egy minimális esély.
2021. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Terhes vagy!4!!
2021. nov. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Köttesd el magad
2021. nov. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Járt a párod ivarszerve a tiédben?
2021. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagy csoda lenne, ha ennyitől teherbe esnél. De könyörgöm gyerekek… mielőtt szexuális életet kezdtek élni legalább azt tudjátok, hogy mi hogy működik. A legfontosabb, hogy védekezzetek!!! Hiába első alkalom, ugyanúgy teherbe eshetsz. Nem, a megszakítás nem védekezés, nem a pharmatex nem védekezés! Vagy szedjél gyógyszert vagy a párod húzzon gumit, ami amúgy segít elkerülni a nemi betegségek összeszedését is.

Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy manapság nincs az iskolában felvilágosítás? A szülők nem ülnek le a gyerekkel beszélni, hogy ha felelőtlenül szexelnek akkor ugyan nagyon hamar szarban találhatják magukat?

2021. nov. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5! "Sajnos" az állam minden jogot elvett a pedagógusoktól e téren, így nincs.

Egy ideje pár helyen a szülők sem örültek, ha az iskolában hallott vagy tanult ilyet a gyerek.

Pedig jó lenne.


Egy értelmiségi ismerősöm szerint ez így helyes....ahha, mert ő esetleg elmagyarázza a gyerekeinek a dolgokat, sok helyen ez nem történik meg és kb egy betétet sem tud használni Juliska vagy Mariska meg 6! osztályban abortuszra (amire a pedagógus "küldi")


Elnézést az off-ért.


Ennyitől nem lehetsz terhes. A spermának így esélye sem volt bejutni. Lényeget fentebb leírták: védekezzetek!

2021. nov. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem, ismétlem nem vagy terhes... Orvos vagyok. Ennek annyi az esélye mit, hogy agyonüt egy hullócsillag. Nyugi.
2021. nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!