Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1-2 napos gyenge menstruáció...

1-2 napos gyenge menstruáció mitől lehet? Tesztet még nem csináltam, ma tervezek venni egyet.

Figyelt kérdés
Ami az érdekesség,hogy pont most voltam hormonvizsgálatokon, mindent rendben találtak, ovut is néztek ultrahangon. Ennek ellenére az eddigi 27-28 nap helyett 3 napos késéssel jött meg,előtte egy napig volt nagyon minimális barnázás, majd 1 napig minimális menstruáció, meg másnap még kevesebb. Járt már valaki így? Mióta babával próbálkozunk amúgy is ilyen max 3-4 napos szokott lenni és nem túl erős de ez szerintem akkor is most nagyon kevés.
2021. nov. 30. 06:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne éld bele magad, de akár baba is lehet. Nekem is a hormon panellal a kezemben fogant és volt egy 3 napos vérzésem
2021. nov. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én már semmibe nem élem bele magam, viszont pont oltásra indulunk illetve jövő héten megyek átjárhatóságira, megfordult a fejemben,hogy lehet azért kéne egy teszt😄
2021. nov. 30. 07:10
 3/8 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján előbb gondolnék átmeneti hormonzavarra, mint terhességre.

Ha csak egyszer van ilyen, akkor az semmit nem jelent, ebben a hónapban ilyen volt a menzeszed.

2021. nov. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De hogy lehet hormonzavar mikor a hormonképem meg jó? Ezért nem értem
2021. nov. 30. 08:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nem lesz abból ha csinálsz egy tesztet
2021. nov. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet mindenképp!
2021. nov. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jah fogok, nem kockáztatok, kicsit rosszabb a közérzetem is, de mióta megjött nem foglalkoztam vele
2021. nov. 30. 09:49
 8/8 A kérdező kommentje:
2 teszt negatív
2021. dec. 1. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!