Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt 4nappal krémes...

Mensi előtt 4nappal krémes folyás? Lehet baba van a dologban?

Figyelt kérdés
2021. nov. 30. 14:52
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Vagy lehet a felfazas miatt van ez így?
2021. nov. 30. 14:53
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
4 nap múlva kiderül.
2021. nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
20%
Ajjj annyira undorítóak ezek a folyásos kérdések. Miért nem néztek meg valami fórumot erről inkább? Vagy egy teló a dokidnak
2021. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
27%

Krémes folyás a felfázás tünete? 30 éves leszek de még soha nem sikerült felfáznom szóval ezt nem tudom.

Azt olvastam amúgy, hogy mensi előtt szárazságnak kell lennie. A fehér krémes folyás meg éppen annak az előjele, hogy szakad le a méhnyálkahártya, vagyis meg fog jönni.

De minden ember más, kibírod ezt a pár napot. Felesleges mindenre azt hinni, hogy tünet.

Saját tapasztalatból írom. Ez a 6.probalkozos hónapunk es a múlt hónap után már nem akarok belelátni semmilyen "tünetbe" terhességet. Nekem is 1 vagy 4 napom van a nemvártig de türelemmel várok.

2021. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Sajnálom,remélem most össze jön nektek nagyon drukkolok! Majd irj hogy mi lett❤️ sok sikert!
2021. nov. 30. 16:45
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

“ A fehér krémes folyás meg éppen annak az előjele, hogy szakad le a méhnyálkahártya, vagyis meg fog jönni.”

Hát ez jó hülyeség, egész terhesség alatt ilyen folyásom van.

Kérdező,ez teljesen átlagos folyás ovuláció után, semmit nem jelent. Nekem mindig ilyen volt ovulàció után, és ismétlem, terhesség alatt is

2021. nov. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Én is úgy olvastam... Fél évvel ezelőttig nem is figyeltem nagyon mikor milyen folyásom van bár nem nagyon szokott lenni. Nekem amikor mensi előtti napokban fehér krémes volt utána lett benne egy csepp barna vagy piros aztán meg is jött...

Viszont azt is olvastam, hogy terhesség alatt is van ez a fajta folyás szóval már nem vagyok biztos benne.

Pont ezaz, hogy mielőtt elmarad a menstruáció, nincs kifejezetten terhestünet

2021. nov. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Már feszülnek a melleim is tehát szerintem megfog jönni. Általában menzesz előtti napokon van így.😊
2021. nov. 30. 19:50
 9/24 A kérdező kommentje:

Legalább is nagyon remélem hogy megjön!☹️

És köszönök szépen mindenkinek mindent!

2021. nov. 30. 19:51
 10/24 A kérdező kommentje:
Holnap utánra várom de még mindeg előfordul a krémes folyás a bugyimon
2021. dec. 2. 14:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!