Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki hasonló helyzetben...

Volt valaki hasonló helyzetben, s végül kiderült, hogy mégis baba van a dologban?

Figyelt kérdés
Az utolsó menstruációm február 29-én volt, azóta semmi. Tegnap reggel csináltam egy tesztet, ami negatív volt. Szintén a tegnapi nap folyamán rózsaszínes folyásom volt, este egy kis barnás valami is volt, de ez is csak a wc papíron látszott. Kérdésem az lenne, létezik-e hogy esetleg baba van a dologban ennyi idő elteltével? Márciusban végig 1-2 naponta együtt voltunk a párommal.

2016. ápr. 4. 11:05
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Én tettem fel múltkor ezt a hasonló kérdést és te válaszoltál.Nekem azóta sem jött meg...semmi rózsaszínes bárnázás semmi azóta.Tesztet még nem csináltam szerdára tervezem.

2016. ápr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem középidőben volt peteérésed. Akkor a teszt is később mutathat pozitívat. Nekem is febr. 29 volt az utolsó mensim. De nekem már Márc. 23-án is halványan pozitív volt a tesztem. Nem tudod mikor lehetett peteérésed?
2016. ápr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom mikor volt peteérésem. De a ciklusaim általában 28-30 naposak, még csak késni sem szokott szinte soha. Ezért nem értem...
2016. ápr. 4. 11:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a teszt nem mutatja ki, akkor erdemes vervetelre menni. Ennyi ido utan azert mar ki kell, h mutassa a teszt a terhesseget. De ha nem, akkor probaljatok meg a vervetelt.
2016. ápr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én várnék most még két napot, mert ha a beágyazódás még csak most volt, és azt jelezte a pici vérzés, akkor 2-3 nap alatt termelődik elegendő HCG egy pozitív teszthez, ha meg a menstruációd előszele volt, akkor 2-3 napon belül szintén meg kell hogy jöjjön.


Amúgy egyet értek a fent szólókkal, érdemes dokihoz menned.

2016. ápr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, várok még 1-2 napot és utána (ha nem jön meg addig) csinálok még egy tesztet. Közben meg felhívom az orvosom, kérek tőle időpontot. Jobbat most nem tudok.
2016. ápr. 4. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!