Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lassan erösödö terhességi teszt?

Lassan erösödö terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek ezekröl a tesztekröl? 2 nap alatt csináltam ezeket, most vagyok a 15.dpo-n. Szerintem lassan erösödik. Vélemény? Tapasztalat? Dokinál még nem voltam, jövö héten mehetek csak.


[link]



2021. dec. 3. 10:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, erősödött.
2021. dec. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem erősödik lassan és feleslegesen stresszeled magad.
2021. dec. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! :)
2021. dec. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a gyors válaszokat, azt hittem ma reggelre már olyan erös lesz mint a kontroll csík ... Még egy tesztem van, azt holnap reggel megcsinálom aztán reménykedek, hogy a doki mindent rendben talál majd. Azért is aggódom, mert nem nagyon vannak tüneteim, kicsit fáradékonyabb vagyok de ennyi, semmi más.
2021. dec. 3. 10:29
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

1. Erősödnek.

2. 2 nap alatt lőttél el 3 tesztet - a hcg szint pedig kb. 2 naponta duplázódik, de mivel sem mi nem vagyunk egyformák, sem pedig a tesztek nem marha pontosak, így ezen stresszelni magad teljesen felesleges.

3. A jövő heti doki szerintem túl korai, nem igazán fog még sokat látni.

4. Értem, hogy izgulsz és aggódsz, ez megesik mindenkivel. De mivel tenni úgysem tudsz semmit, így teljesen felesleges ezeken a dolgokon ennyire rugóztatni magad.

2021. dec. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencsés vagy, egy ideig még nem is lesznek tüneteid. Sőt, akár az is megeshet, hogy végig alig veszel észre belőle bármit. Relax.
2021. dec. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha jót akarsz magadnak, akkor a holnapi tesztet felejtsd el.

Én az egyetlen megmaradt tesztem ellőttem 6+2-nél délután, mert hogy már biztos olyan lesz, mint a kontroll - na az lett a leghalványabb tesztem. Másnap délután a dokinál meg már a szívcső pulzálását hallgattam. Mondom, ne stresszeld magad, örüljél szépen a pozitív tesztnek.

2021. dec. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Muszáj minél hamarabb elmennem, mivel nincs pajzsmirigyem el kell kezdeni a hormon emelését de ehhez a nögyógyásznak meg kell erösitenie a terhességet.

Köszönöm Neked is a választ, csak ez igy nehéz hogy még nem tudok személyesen beszélgetni senkivel a félelmeimröl, mert még csak a párom tudja. így név nélkül ha leírom, kicsit megnyugszom. Igaz, ugysem tudja senki mi fog történni, de azért jól esik ezt olvasni töletek hogy rendben lesz minden.

2021. dec. 3. 10:32
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Oké, ezzel az információval már teljesen világos a korai dokilátogatás.

De tényleg engedd el a további tesztelést és merj kicsit reménykedni. Ha másnak nem mersz még örülni, akkor örülj legalább annak, hogy sikerült teherbe esned minden extra segítség nélkül, sok sajnos eddig sem jutnak, vagy nem egyszerűen.

Nagyon szorítok neked, nektek!!!

2021. dec. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 hét késésnél se volt egyforma erős a két csík. Sőt az elején max 3 naponta látszott némi erősödés. Kár stresszelni rajta. Szép pozi, a többit az idő eldönti.


Egészséges és boldog babavárást kívánok

2021. dec. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!