Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ennek az oka? Van...

Mi lehet ennek az oka? Van okom aggódni? Teszt kérdés.

Figyelt kérdés

10-es teszt erősödő pozitiv (Walentin - gyógyszertári) a 25-ös (X-epil) viszont halvány és 2-3 nap alatt nem igen erősödött .


Enyhe tüneteim vannak, enyhe görcs, cicim is fáj... de másképp mint mensikor szokott .


mensim viszonylag rendszertelen, 26-32 napos. ha most vagyok 27 napon. .


válaszokat előre is köszönöm



2016. febr. 10. 09:18
 1/5 A kérdező kommentje:
"mensim viszonylag rendszertelen, 26-32 napos. most vagyok 27 napon." . Nincs "ha" , bocsi.
2016. febr. 10. 09:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj tesztet kétnaponta, és a a mensi 33. napján is pozitív, akkor irány a doki! :) Drukk ezerrel
2016. febr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, az lesz, most két naponta fogok tesztelni, A walentinből 2-t csináltam, és érezhetően erősebb volt már a másnap reggeli. meg is nyugodtam, aztán volt még itthon 2 db-os X-epil teszt csík... hát az meg igen haloványka.
2016. febr. 10. 09:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdemes egyfajtával tesztelni! Mindegyiknek más az erőssége, hiába mindegyik 10-es vagy 25-ös. :)
2016. febr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm ! Akkor most ráállok az X-epil-re :)))))
2016. febr. 10. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!