Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyre erősödő pozitív teszt...

Egyre erősödő pozitív teszt és enyhe vérzés, lehet itt még baba?

Figyelt kérdés
október 14 volt meg utoljára. november 15. re nem várom. (mára) november 11. én belém hasított az érzés most sikerült. vettem egy tesztet november 12.én megcsináltam és nagyon halvány + lett, szinte csak én láttam. 13. án erősebb +, de még nem egyértelmű. '4. én elkezdtem kicsit vérezni ( csak pisilésnél rózsaszínes folyás a papíron).ez azóta is jelentkezik. ma reggel csináltam megint tesztet ezen már egyértelműen látom a 2. csíkot, de még ezt is halványnak mondanám. (ezen a bárom is látja minden erőlködés nélkül) szerintetek menjek orvoshoz a vérzéssel, vagy várjak még vele? Vetélés kezdete lehet? tapasztaltak írjatok kérlek! köszönöm

2015. nov. 15. 11:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Menjél dokihoz, valószínű kéne progipótlás!
2015. nov. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Menj be holnap, ok is megnezik pisibol vagy verbol, ha can hcg, akkor kapsz gyogyszert.

Uh-on sajna meg semmi sem latszik, de az endometrium vastagsaga utalhat terhessegre.

2015. nov. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod! du. bemegyek a kórházba :S
2015. nov. 15. 11:35
 4/15 anonim ***** válasza:
Mindenkepp menj adnak gyogyszert .
2015. nov. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 mandiga ***** válasza:
Minél elöbb menj orvoshoz. Nekem a vetélés (8-9 hetes voltam), barnázással kezdődött, majd hirtelen görcsös vérzéssé alakult ami nagyon fájdalmas volt. Nekem nem tudtak segíteni mert a petezsákban semmi nem fejlődött. De neked még van esélyed a babára. A tesztekről tudsz képet feltenni esetleg?
2015. nov. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem cvitamint adtak még a hormon mellé mikor elkezdtem terhesen(6hét) vérezgetni. Az vérzéscsillapito nyugodtan szedd azt is addig mig nem mész orvoshoz.
2015. nov. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Sajnos Skóciában élek és itt az egészségügy egy .... ! voltam a sürgősségin, következő vártam 3 órát és kb 20 percenként rohantam a mosdóba pisilni, majd végre behívtak. ez du.5 kor volt! majd vizeletből csináltak tesztet és csodálkoztak hogy nem egyértelmű!!!! ezért nem írtak fel semmit! azt mondták menyek vissza egy hét múlva! sajnos nem tudom mi lesz igy, de most nagyon mérges vagyok! és aggodok
2015. nov. 15. 19:51
 8/15 mandiga ***** válasza:

Mi az, hogy nem egyértelmű? Akkor valamit csak láttak. Vagy úgy gondolták még túl fiatal terhesség, lesz ahogy lesz? Hát ez kedves.


A lényeg, hogy ne idegeskedj (könnyű mondani), mert azzal is árthatsz. Nagyon fontos az ágynyugalom, csak enni és pisilni kelj fel. Holnap pedig menj orvoshoz mindenképp.


Amúgy most mi van a vérzéssel? Ha nincs, akkor az jó, viszont akkor is csak szigorúan pihenni.


Nagyon szorítok nektek.

2015. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
most csak pisilésnél halvány rózsaszín néha a papír, szerencsére nem darabos és nem görcsölök. nyilallgat a két oldalon a hasam, de nem fáj csak feszít. az a baj itt csak akkor foglalkoznak a várandósággal, ha van már szívhang! szerdára kaptam időpontot a dokihoz! holnap muszáj bemennem dolgozni, mert nem igazolják le! próbálok nyugodt lenni szedek vitaminokat most már, meg amikor itthon vagyok csak pihenek. én azt nem értem miért nem vérből nézték? és miért csak ennyi volt a vizsgálat....
2015. nov. 15. 21:14
 10/15 A kérdező kommentje:
holnap este felrakom a képeket a tesztekről, és a holnap reggelit is ! remélem még + lesz
2015. nov. 15. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!