Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt 2 nappal halvány...

Anikó29 kérdése:

Mensi előtt 2 nappal halvány rózsaszínes folyasom van de nem nagy mennyiség csak mikor megtörlöm magam és a WC papíron észlelhető lehet terhesség? Nagyon szeretnék kisbabát

Figyelt kérdés
2021. dec. 6. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz ebböl baba. Ha viszont pozitivat tesztelsz menj el orvoshoz a verzes miatt, valoszinüleg progeszteron potlast fog adni
2021. dec. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"a WC papíron észlelhető lehet terhesség?"

Nem, arra a terhességi teszt való.

2021. dec. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Nekem így volt,2x volt törlésnél rózsaszín :)

9+3 khm.

Hajra:)

2021. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál kB 1 hónapja kivizsgáltatni magam de nőgyógyászatilag rendben minden..4 hónapja próbálkozunk és annyira babát szeretnénk

De viszont a melleim fájnak nem úgy mint mikor meg akarna jönni a hasam pedig egyáltalán nem. Nagyon remélem hogy baba lessz .szerintetek várjak még tesztelni vagy holnap reggel csinalhatok egyet?

2021. dec. 6. 18:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Bírd ki ezt a két napot. Akkor majd már hihetsz is annak, amit a teszten látsz.
2021. dec. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

Nekem 4 nappal elötte ki mutatta a teszt. Majd mentem is ver vetelre.

Nekem muszaly volt idöben el csipni a terhesseget mert mar tul voltam 3 vetelesen. Kaptam progeszteron potlast es ver higitot igy sikerült ki hordani a babat. De ez egyedi eset. Ha nincs problema ra er a menzesz kimaradtaval teszteni.

De ha nagyon kivancsi a kerdezö miert ne tesztelhetne?

2021. dec. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.😇
2021. dec. 6. 18:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek? Hasonló szituban vagyok és nagyon bizakodok.
2021. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem azóta meg is jött aztán 4 napot meg is volt ,mellfajdalmam megmaradt pénteken teszteltem egyet halvány második csík, másnap is teszteltem első vizeletbol azis halvány de erősebb második csík...orvosnál meg nem voltam.sztetek?
2021. dec. 19. 15:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenkepp orvos minel hamarabb. Nehogy mehen kivüli legyen vagy valami baj legyen
2021. dec. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!