Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól észlelhető a terhessé...

Mikortól észlelhető a terhesség jelei?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinél máshogy van. Én a 6-7 hét körül éreztem mindig.


Kétlányos 21hkm.

2013. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet olyan hogy a 3 hétnél már érzed?
2013. jan. 1. 19:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akkor még csak beágyazódás van.
2013. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Holnap leszek 5 hetes, eddig semmi, zero, nulla tunet. Meg mellfeszules se! Ha jol emlekszem az elso babammal is kb nekem is 6-7 hetesen jott a mellfeszules (ez lett gyanus, hogy mar regesreg meg kellett volna jonnie), de vele se volt semmi mas, az is kb 3-4 hetig tartott csak.
2013. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a 7.héttől észleltem.Addig semmi bajom sem volt,a kimaradt mensin kivül.
2013. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a kimaradt menzeszem előtt is éreztem dolgokat, de ilyeneken felesleges még agyalni mert az ember simán be is képzelheti magának. Nagy étvágyam lett és erősebben éreztem a szagokat. Nem mindet, de néha nagyon intenzív illat csapta meg az orrom. Aztán mikor nem jött meg akkor csináltam tesztet és kiderült.


11h km

2013. jan. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinél máshogy van. Én nagyon-nagyon korán éreztem dolgokat, amikből sejtettem (tudtam), hogy sikerült a baba. Peteérés után néhány nappal (1 héten belül) el kezdett fájni, feszülni a mellem, érzékeny lett a mellbimbóm. Más volt, mint egy átlagos mellfeszülés. Utána jöttek a szurkálások a petefészkem környékéről. Ez még mindig a peteérés utáni 1. héten volt. Az ébredési hőmérsékletem magasabb lett, mint a többi hónapban. Még az elmaradt mensi előtt napközben sokszor rázott a hideg, 37,0-37,3 körüli hőmérsékleteim voltak, pedig nem voltam beteg.

Ezután az elmaradt mensi napján halvány pozitívat teszteltem, és kb 5 hetesen jöttek a klasszikus tünetek: émelygés, hányinger, fáradékonyság, szagérzékenység. Ez eltartott pontosan a 12. hétig.

Remélem tudtam segíteni.

2013. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. :)
2013. jan. 2. 12:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a nagyobbik fiamnál elég korán, kb 2-3 hetese érzékeltem a tüneteket, mikor még sem az orvos sem az uh nem látta.A kicsinél 5-6 hetes lehettem, mikor elkezdtem érzékelni, most 4 hetes vagyok, de már 2 hete elkezdődött az állandó rosszullét, szédülés, nagyobb étvágy, aluszékonyság.
2013. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!