Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvány pozitív a...

Nagyon halvány pozitív a reggeli onestep-vateráról rendelt 10-es érzékenységű tesztcsíkom. Hihetek neki?

Figyelt kérdés

Mikortól képes kimutatni a babát?Csak mert ha tényleg terhes vagyok,akkor a mesim után 1-2nappal eshettem teherbe.Vagy esetleg menstruáció alatt?Ilyenről már mondjuk hallottam,de talán ez nagyon ritka dolog.

Szerintetek?


2010. szept. 6. 07:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

általában leghamarabb az ovu utáni 9. nap képes kimutatni egy teszt a terhességet.


De halvány + a 10. - 11. napon is lehet.


hihetsz neki ha + akkor baba van !

ismételd meg a tesztelést két nap múlva reggel is...akkor már jó kis erős csik lesz látható.

2010. szept. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Jaj de jó lenne:))Clostyt szedek,mert már több mint egy éve nem jön hozzánk a gólya...pedig nagyon várjuk.

Van itthon egy csomó ilyen tesztcsíkom,csináltam ugyanabból a viezeltből még egy tesztet,az is halvány csíkos.

Holnap megint tesztelek.Köszi,hogy írtál,írjatok még:)

2010. szept. 6. 07:33
 3/19 eszo ***** válasza:

hihetsu neki..nálam is úgy volt..nagyon halvány, 2 nap múlva már határozott piros! :-)


Gratulálok a babóhoz!

Vigyázz magatokra!

2010. szept. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szia!



Drukkolok hogy baba legyen,de előbb várd meg a 2napot vagy a kimaradt menzeszed első napját és akkor tesztelj.


Ma hányadik napon vagy?


Nekem az első babámmal már a kimaradt előtt 2nappal + volt a teszt.

2010. szept. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hihetsz neki, én is ezt használtam. Nekem fogantatás után 12. nappal mutatott pozitívat. Lehet hogy ha előbb tesztelek, már akkor is mutatta volna.
2010. szept. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

De jó,hogy írtok!

Most telefonált Anyukám,hogy a Nagymamám hajnalban meghalt:(((....elég rosszul érint a dolog,nagyon szerettem őt.Rögtön eszembe jutott,hogy egy "elmegy" egy "születik"...Hjaaaaaaaj...

2010. szept. 6. 08:34
 7/19 anonim ***** válasza:
Szia, részvétem:( de így van, ha elmegy valaki akkor születik is valaki! Én sokáig azt hittem, hogy a vaterás teszt és a többi is átver engem, olyan sokszor volt halvány pozitív aztán mindig megjött, de nemrég kiderült tényleg összejött olyankor a babó csak van egy baktérium a férjem spermájába ami miatt nem marad meg, de már kezelik, tehát most már elhiszem, hogy azok a halvány pozik nem véletlenül voltak rajta és nem a teszt volt a hibás, gratulálok neked, hidd el erősödni fog a csíkocskád:)
2010. szept. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Tegyek fel képet?Megnézitek?
2010. szept. 6. 08:54
 9/19 anonim ***** válasza:

Részvétem.


Nekem amikor terhes voltam az apukám halt meg.Azóta hiszem hogy egy megy egy jön...



Dobj fel egy képet,kivi vagyok!

2010. szept. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

azt írja,hogy technikai okok miatt átmenetileg szünetel az oldal..vagy ilyesmi(kepfeltoltes.hu)

Hova tudom még feltenni?

2010. szept. 6. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!