Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » QUPIDO teszt NEGATÍV lett...

QUPIDO teszt NEGATÍV lett reggeli 2. vizeletből, DE a VATERÁS szintén 10-es érzékenységű ONE STEP, MEG HALVÁNY POZITÍV. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mostanában kéne megjönnie.Már tegnap is nagyon halvány volt a VATERÁN VÁSÁROLT TESZTEM.ma egy kicsit talán erősebb.A qUPIDO MA 10 PERCEN BELÜL NEM MUTATOTT BABÁT.Most viszont kb egy 30perc telt el,és most látom kezd beszíneződni a második csíkom.Ugye lehet,hogy baba van a pocimban?:)
2010. máj. 10. 10:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

egy nap két teszt? felesleges...

Bírd ki még pár napig és utána tesztelj.

2010. máj. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Vaterán vetted?

Használt? :)


Ilyen nevű tesztekről még nem hallottam, de pozitívat ok nélkül nem mutat.

Persze, ha már használt...


reggeli első vizeletből nézd, a tesztet pedig a gyógyszertárból vásárold, ha lehet..

2010. máj. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A Qupido az egyik legérzékenyebb teszt, nem szokott téves pozitívat mutatni, de nem 30 perc után. Ez rá is van írva. 10 perc után értékelhetetlen. De a "mostanában kéne megjönnie", egy kicsit tág fogalom. Várj 1-2 napot, és próbálkozz újra.

Remélem sikerül!

2010. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

30 perc után már érvénytelen az eredmény! Nekem is volt halvány pozim 10 perc után és nem voltam terhes. Én amúgy a qupidonak hinnék, mert az sokkal érzékenyebb és megbízhatóbb. Sztem 2 nap múlva vegyél egy clearbluet, és ha az is negatív, akkor fogadd el, h nincs baba most.

36 hetes kismama és szülésznő

2010. máj. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A Vaterán vásárolt teszt is 10-es érzékenységű.Nem hallottatok még ilyenről?:))és nem használt:))

Köszi a hozzászólásokat,kicsit lelombozódtam....

2010. máj. 10. 10:54
 6/14 anonim ***** válasza:

De miért reggeli MÁSODIK vizeletből csinálod?

Nekem a quipido egyből halvány pozit mutatott 8 napos terhességnél, a nem várt előtt 1 nappal.

Mindkét terhességemnél így volt.

És a többi teszt (lily,gabriel stb. csak napok múlva lett pozi).

2010. máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nekem a QUPIDO a nemvárt előtt 4nappal a megadott intervallumon belül nagyon halvány DE +at mutatott.Reggeli 1.vizelet.Majd 2nap múlva a ONE STEP kicsit erősebbet mutatott(délutáni vizelet),és a nemvárt utáni 1.napon a ONE MINUTE már sokkal erősebbet.

bírd ki még 1-2 napot és újra tesztelj.Pl ha van DMes kártyád,most 25%al olcsóbban tudsz venni One minute terhességi tesztet.

remélem sikerül a baba :-)

2010. máj. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Otthon volt a tesztem de elaludtam reggel,és a nagy sietségben elfelejtettem tesztelni.de majd holnap reggel:)))
2010. máj. 10. 12:52
 9/14 A kérdező kommentje:
Hú ez egy kicsit zagyvára sikerült.Reggel dolgom volt és rohantam.Mikor hazaértem akkor tudtam tesztelni csak a 2. pisiből.
2010. máj. 10. 13:04
 10/14 anonim ***** válasza:

Holnap van! :)

Teszteltél?

2010. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!