Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek halvany pozi vagy...

Szerintetek halvany pozi vagy en vagyok vak? :D nem elso vizelet hanem a harmadik.. A menzim 2 nap mulva esedekes.. Kivancsisagbol csinaltam meg :D fénykép lent

Figyelt kérdés
[link]

2021. dec. 8. 10:15
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem igen.
2021. dec. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez elvan ázva

Én ezt nem tartom értékelhetőnek

2021. dec. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
0%
En is ugy latom. Szurkolok!
2021. dec. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Kedves kettes! Nincs elázva :) par masodpercig tartottam bele, utana rogton ra tettem a wc papirra hogy szivja ki a felesleget belole :) nincs elázva csak meg sosem teszteltem pozit es kivancsi vagyok a velemenyekre :)
2021. dec. 8. 10:28
 5/41 anonim ***** válasza:
8%
Pozi lesz szerintem, rozsaszines..
2021. dec. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha a menzesz kimaradna már, akkor nem kellene találgatni. Tesztelj két nap múlva, ha nem jön vérzés. Látod ezért nincs értelme idő előtt tesztelgetni.
2021. dec. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Azert teszteltem mert ejjel almatlan vagyok ami eddig nem fordult elo, illetve egyaltalan nincs etvagyam.. Van hogy delutan 4kor jut eszembe hogy amugy en meg nemis ettem... Es akkor eszem de nem azert mert ehes vagyok hanem muszajbol... Mar fogytam 2kgt...mar parom is kerdezte hogy mibaj hogy hajnalban kelek es alig eszek... Akkor jutott eszembe hogy van tesztem megcsinalom mivel mai tesztek mar nagyon erzekenyek ezert gondoltam ha van valami akkor biztosan mutat :) de nemtudom hogy ennyire halvany is pozitivnak szamit e, ugyanis meg sosem jott ki a 2 csík :) azert kérdezek kismamákat, anyukákat :)
2021. dec. 8. 10:37
 8/41 anonim ***** válasza:
91%
Ezek nem terhestünetek, kimaradt menzesz előtt nincs terhestünet, csak PMS.
2021. dec. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
92%

Ez negatív, és de, el van ázva.

A terhestünet nem étvágytalanság, és álmatlanság.


A terhestünet: KIMARADT menzesz, feszülő mell, hányinger, hányás, émelygés. Neked van bármelyik?

2021. dec. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha van tünet a terhesség miatt, akkor van pozitív teszt is. Mivel neked 2 nap múlva esedékes a menstruáció, ez így ebben a formában csak pms tünet. Ha a terhesség okozná az álmatlanságot, stb, akkor egyértelmű 2 csík lenne a teszten, hiszen a tünetekhez magas hcg kell. Nem azt mondom, hogy nem vagy terhes, mert még nem késik. De ezekre a tünetekre most feleslegesen alapozol. A teszted meg annyira kétesélyes, hogy nagyon. Dereng ott valami nagyon halványan, de én a helyedben vennék egy facelle-t vagy predictor early-t és megcsinálnám holnap. Azok már simán kimutatják a terhességet 1 nappal menstruáció előtt.
2021. dec. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!