Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Súlymegállás harmadik trimeszt...

Súlymegállás harmadik trimeszterbe?

Figyelt kérdés
Sziasztok!31hetes varandos vagyok.Eleve nagy sulyal kezdtem a terhesseget(160cm 70kg).A 20.hetig nem hiztam semmit aztan abba hagytam a munkat es szepen fel is jott 4,6 majd 9,5kg sulygyarapodasnal tartok.De egy honapja kb semmit nem hiztam.Tudom,hogy van mibol taplalkozzon a baba es nem is szeretnek sokat hizni sot.De nem problema,hogy a sulyom nem gyarapodik?
2021. nov. 21. 14:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Bar lehet majd most fog beindulni meg a hizas
2021. nov. 21. 14:03
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond.
2021. nov. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én megfelelő súlyban voltam az elején.

172 cm és 60 kg.

Első trimeszterben nem hoztam.

Második trimeszterben 9 kg.

Azóta semmi.

Most járok a 38.hétben.

Minden vasárnap mértem magam, és a második trimeszter vége óta fél kiló plusz mínusz ingázásom van.

Baba rendben van eddig.


Szóval előfordul másnak is ez :)

2021. nov. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
80 kg-al kezdtem, leadtam vagy 5 kilót közvetlen előtte. 38. hétben vagyok, 5 kg jött fel összesen.... kb 2-3 az elején, a többi mostanában. Terhességi cukros vagyok, tartom a diétát, de nem éhezek. Védőnő, diabetológus, nőgyógyász mind örül hogy alig híztam, a kicsi jól fejlődik. A legvégén előfordulhat nagy vizesedés is, meg állítólag kevés fogyás.
2021. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
előfordul szülés előtt 3.trimeszterben fogyás.attol baba növekszik sé hizik
2021. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 3. trimeszter elején fogytam én is, semmi bajt nem okozott. Normál tartományba eső súlyról indultam, a második trimeszterben kb. heti fél kilót híztam, előtte-utána nem nagyon.
2021. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem baj. Én 169 cm / 59 kg-mal indultam, feljött 10 kg, amiből a harmadik trimeszteri kb mindössze 1 kg. Az utolsó 2-3 hétben vagyok, és már vagy 1 hónapja nem jött fel 300 grammnál több. A baba jól van, érzem is, hogy gyarapodik. Mivel a súlyom nem nől, gondolom én fogytam valamicskét. Ez simán belefér a baba és az anyuka szempontjából is, főleg ha van miből fogyni.
2021. nov. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!