Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kevesebb vérzés, egyre elhúzod...

Kevesebb vérzés, egyre elhúzodobb ciklus mire utalhat?

Figyelt kérdés
Most decemberben lesz 1 éve, hogy családalapítás miatt abba hagytam a fogamzásgátlót. Azóta próbálkozunk a férjemmel, de nem jön a baba. Az elejétől kezdve normálisnak mondható ciklusom múlt hónapban hirtelen kevesebb lett mennyiségileg és elkezdtek kihúzodni a ciklusaim. Normál esetben 27-28 napos ciklusból múlt hónapban 32napos lett és most is a 31.napon járok. Valaki járt már így? Mi lehet a probléma? Januárban kezdjük meg a kivizsgálásokat.
2021. dec. 9. 03:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Változás történt a homonjaidnál.
2021. dec. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézess egy hormonpalettát.
2021. dec. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy most állt helyre teljesen a szervezeted. Nekem 9 hónappal a fogamzásgátló abbahagyása után változott mega ciklusom. Egy hónappal később terhes lettem.

Persze ez nem jelenti azt, hogy nálad is ez történik. Beszélj a dokiddal.

2021. dec. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!