Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt van valami...

Menstruáció előtt van valami tünet ami terhességre utalhat?

Figyelt kérdés
2021. nov. 18. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Előtte semmi.

Ha nem jön meg, az a "tünet".

2021. nov. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Nincs
2021. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Mindkétszer volt egy megérzésem, amúgy semmi.
2021. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Nincs. Mondjuk nekem utána sem volt. 😄
2021. nov. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Az elsőnél nekem feszült a mellem, amit addig soha.

Második elött viszont semmi tünet nem volt, csak nem jött meg.

2021. nov. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Nekem volt beágyazódási vérzésem az egyiknél, no meg a megérzés. A másiknál semmi.
2021. nov. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Utólag visszagondolva volt, de akkor mindenre gondoltam csak babára nem. (Meddők voltunk mindketten, férjem visszér műtétre várt abban a hónapban.)

Egy hétfői napon délután meglátogattuk anyósomat, aki egyórányira lakik tőlünk. Én meg majdnem elaludtam a kocsiban, olyan álomkór jött rám. Amikor megérkeztünk azzal kezdtem, hogy most innék is egy kávét. Amúgy csak reggel kávézom, de akkor muszáj volt, alig tudtam nyitva tartani a szemem.

Szerdára nem vártam, pénteken halvány pozitív lett a tesztem. (Előtte nem is jutott eszembe tesztelni, az előzmények miatt.)

2021. nov. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Attól hogy nektek nem volt semmi, másnak még lehetett, drága frusztrált lepontozók 🤭
2021. nov. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

En sem értem miert kell lepontozni… az elsőnél próbálkoztunk, és nagyon akartam, de éreztem h terhes vagyok.

A másodiknál meg szintén, bár akkor ugye már tapasztaltabb az ember, hogy mi az az érzés. Ilyen létezik… nem mindenki felszínes.

2021. nov. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%

Elsőnél ikrekkel semmi...még a pms is elmaradt.


Másodiknál volt tünetem és amint ez a tünet jelentkezett a tesztem is pozi lett. Émelyegtem egész nap, egyszer nagyon meg is szédültem és furán középen fájt a hasam azért ez nem egy átlagos pms tünet.

2021. nov. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!