Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21.napi vérvétel 81,9nm/l...

21.napi vérvétel 81,9nm/l utalhat terhességre?

Figyelt kérdés

Valószínűleg 9 nappal ovu után voltam mert a peteérésem 2 nappal korábban volt, de úgy tudom az még belefér mert 7-9 nappal utána kell menni.

Prolaktin 258 mU/l az 145 volt 4.ciklusnapon.



2021. szept. 3. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem terhességre utal, hanem arra, hogy volt ovulaciód
2021. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ovulációra utal, amiből persze lehet terhesség, hiszen ez az egyik alapfeltétele.

Hasonló eredménnyel nekem nem volt baba akkor, amikor sikerült, akkor is pont nézték, és kb. feleannyi volt csak.

2021. szept. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Mikor terhes lettem nekem 28 volt a progeszteronszintem. A terhesség rendben zajlott nem
2021. szept. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Megvolt az ovud ennyit jelent. Az egy tévhít, hogy utalhat terhességre. Ez csupán annyit jelent, hogy terhesség esetén megfelelő lenne ez a szint.


Nekem is volt szép értékem baba nélkül babával pedig fele annyi se volt :D


A babához azért sok sikert, legyél türelemmel, pár nap és kiderül.

2021. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Referenciatartományon felüli érték, ezért kicsit reménykedtem.

Előző ciklusban 22. ciklusnaptól barnáztam (korábban soha), és utána 1 nappal korábban megjött, mint ahogy vártam. Doki azért küldött el vizsgálatra és hogy biztos legyen, van-e peteérésem. Pedig lh-tesztelek és érezni is szoktam, de azt mondta az nem elég :D

Hétfőn megyek hozzá, csak ma volt a vérvétel :)

2021. szept. 3. 17:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia lett baba belőle?
dec. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia. Abban a ciklusban nem lett baba és úgy tudom, hogy a magas progeszteron nem feltétlenül jelez babát a 21.napon.

Fél évvel később lett pozitív tesztem, már 1 éves is elmúlt a kisfiam 🥰 abban a ciklusban nem néztünk progit, de 5 hetesen barnáztam és kaptam rá progeszteron tablettát☺️

dec. 28. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi a valaszod :) gratulalok a babahoz
dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!