Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan látni, hogy az ovuteszt...

Honnan látni, hogy az ovuteszt milyen érzékenységű?

Figyelt kérdés

Vettem Corax meg Expect LH teszteket is, mert ezek voltak a DM-ben, de egyiknél sem írja sem a dobozon, sem a betegtájékoztatón, hogy mégis milyen érzékenységűek. Az interneten is kerestem, és megtudhatatlan információnak bizonyult :D


Ti honnan tudjátok, hogy az LH tesztjeitek 10-es vagy 25-ös érzékenységűek?


2021. dec. 9. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig a leírásban ott kéne lennie. Volt hogy nekem is több idő volt megtalálni, mert olyan hülye helyre rakták.
2021. dec. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáltam én is rákeresni, de tényleg nincs nagy segítség a neten. Szerintem ezek normál 25-ösek, ami amúgy teljesen megfelel.

"Hogyan válasszuk ki az ovulációs (LH) teszt érzékenységét?


Az ovulációs teszt az LH hormon szintjének a peteérés előtti emelkedését mutatja ki. A normál érzékenységű teszttel azt állapíthatjuk meg, hogy az LH szint mikor éri el a 25 mIU/ml értéket. Az extra érzékenységű pedig a 10 mIU/ml-es szintet jelzi.

A tapasztalatok szerint a nők túlnyomó többségénél a normál érzékenységű tesztek mutatják helyesen a peteérés idejét. Viszont egyéni különbségek miatt szükség lehet az extra érzékenységűre is, ha az LH hormon szintje a ciklus teljes ideje alatt 25 mIU/ml alatt marad.

Azt javasoljuk, hogy ha először használ LH tesztet akkor válassza a normál érzékenységűt (25 mIU/ml). Amennyiben a normál érzékenységű teszt a ciklus során nem válik pozitívvá, úgy érdemes kipróbálni az extra érzékeny tesztet."

2021. dec. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pff, az Expect LH-n megtaláltam végül, az 30-as érzékenységű. Aztán meg csodálkozok, ha sosem pozitív :'D


Köszi a válaszokat nektek, legyen szép napotok :)

2021. dec. 9. 09:16
 4/4 anonim ***** válasza:
A Corax 25-ös
2021. dec. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!