Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye ez tutira nem lesz pozitív?

Ugye ez tutira nem lesz pozitív?

Figyelt kérdés

Nyugtassatok meg, nem akarok gyereket!!


[link]



2021. dec. 5. 21:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Háttér infók nélkül nehéz bármit mondani. Mikor volt az utolsó menzeszed? Mikor kéne megjönnie? Már késik és azért teszteltél?

Alapvetően ez egy negatív teszt.

2021. dec. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

🤣

Azért kettőig számolni nem olyan nehéz...

2021. dec. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem akarsz gyereket,védekezz megfelelően
2021. dec. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Én mintha látnék egy nagyon halovány második csíkot.2 nap múlva ismételj
2021. dec. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
2 napon belül meg kell jöjjön. Fel vagyok puffadva, de mások szerint biztos terhes vagyok mert ennyire nem szoktam. Mondjuk sokat is voltam ma pisilni és azt mondta ma a barátnőm hogy az egyértelmű tünet. Én meg nem tervezek egyenlőre gyereket, 2 éven belül biztosan nem. Majd rábeszéltek erre a tesztre, és azt mondják halványan ott van és hogy megmondták.
2021. dec. 5. 21:31
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha késik tesztelj, addig felesleges bármin is izgulnod.
2021. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress új barátokat
2021. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Én is ezt érzem, hogy nem jó emberek vannak körülöttem. Feleslegesen felhúznak.
2021. dec. 5. 21:35
 9/25 anonim ***** válasza:
50%
De hát ha halványan ott van, akkor ott van.. és ez szerintem ott van. Viszont lehet csak elaztattad vagy valami száradási csík, szóval még lehet hogy meglepodsz majd.. egyébként ha nem akarsz gyereket még, akkor minek élsz némi eletet védekezés nélkül?
2021. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, de én is látom a 2. csíkot. Menstruáció előtt ez teljesen rendben van. Nem akarlak elkeseríteni, de jobb ha minél előbb tudod, több időd lesz eldönteni.
2021. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!