Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Synthroxin VS Utrogestan Nem...

Synthroxin VS Utrogestan Nem gátolja egymást a kettő?

Figyelt kérdés
2021. dec. 11. 12:56
 1/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Kedden repesztettek nálam tüszőt, hétfőn kell elkezdenem 2x1 Utrogestan hüvelykapszulát adagolnom a 9. napig.

10. napon ha pozitív a teszt, akkor folytatom, ha nem, le kell állnom.

Orvosom elfelejtettem megkérdezni, de a reggeli hüvelykapszulát hogyan kell adagolni, ha Synthroxint is szedek (pajzsmirigy alulműködésre), amit éhgyomorra kell bevenni és utána 30 percig nem szabad enni? Tudom kicsit buta a kérdés, mert egyik fentről másik lentről van alkalmazva, de hátha van itt valaki aki szintén szed Synthroxint. A kettő nem gátolja egymás felszívódását? Ezért is választottam hüvely változatot, illetve hogy ne legyen mellékhatása.

Másik kérdésem, hogy minimum meddig kell feltett lábakkal feküdni?

Nem szeretném, hogy valami banális dolgot elszúrjak és emiatt ne sikerüljön a baba.

2021. dec. 11. 12:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem mondta az endo doki, hogy gátolnák egymás hatását. Mindkettőt ő írta fel. Utrogestant reggel és este kellett kettőt felraknom, de feltett lábakról nem esett szó🤔😅 (Valamennyi persze kifolyt napközben)
2021. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En csak a syntroxint tudom azt szedem és soha nem vettem még be ehgyomorra, mivel pont a synt2az egyetlen pm bogyo amit nem kötelező úgy szedni
2021. dec. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hmm ez érdekes. Én úgy tudom, rosszabb lesz a felszívódása ha nem éhgyomorra vesszük be és nem várunk vele.
2021. dec. 11. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig nem 😊
2021. dec. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!