Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestant meddig szedjem?...

Utrogestant meddig szedjem? 27-28 napos ciklusaim vannak , màr a 32. Cnap van ,5 napja halvány nem erősödő 10-es tesztekkel.Nem merem abbahagyni ,de lehet csak utro miatt kèsik,vagy lehet ebből mèg baba?

Figyelt kérdés

2021. júl. 2. 18:01
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy halvàny de hatàrozott időn belüli pozitívak a tesztek.
2021. júl. 2. 18:04
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
az utro miatt nem lesz pozitív a teszt. ha pozitív, akkor terhes vagy.
2021. júl. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Ezt tudom , viszont a mensit kèslelteti , nekem mindig akkor jön meg ha abbahagytam. Aggódom hogy ilyenko már erős 2. csíknak kellene lenni ès 5 napja ugyanolyan , most nem merem az utrot abbahagyni ,neklhogy tènyleg baba van ès emiatt megy el, de a mensimet sem szeretnèm napokig mèg eltolni ha nincs baba...
2021. júl. 2. 18:21
 4/37 anonim ***** válasza:
A dokid mit mondott?
2021. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Hogy szedhetem , debazt tudjam azèrt hogy csak akkor pozitív a teszt ha a 2. csík is erős 😔
2021. júl. 2. 18:44
 6/37 A kérdező kommentje:
De nekem csak olyan közepes....a predictor . A másik teszt mèg kicsit halványabb ugyanúgy 10-es
2021. júl. 2. 18:45
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd abba! Én mikor szedtem, és baba sem volt, csak 2 napot tolta ki a ciklusom. Meg fog jönni ha meg kell, ha szeded akkor is. Nekem is mindig megjött pedig nem hagytam abba :)

Ne aggódj, majd pár nap múlva meglátod, hogy a teszt milyen, addig ne is csinálj másikat, mert csak feleslegesen leszel miatta ideges.

Azon pedig végképp ne aggódj, hogy nem egyforma erős a 2 csík. Nekem csak kb 2 hét késésnél lett az, mielőtt mentem dokihoz.

Ha az ovud pl később volt, az is lehet, hogy még halványabb. Esetleg küld el ide a képet, hogy milyen, és hány nap késésnél.

Nekem nemvárt előtti nap még negatív volt, másnap lett a predictor nagyon halvány.

2021. júl. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
2021. júl. 2. 19:00
 9/37 A kérdező kommentje:

Ez 3 nap kèsèsnèl.ès ez lett a legerősebb ,a másikon alig látszik a fotón😑 kb 19-20. Dpo lehet ,lh teszt mondjuk nem volt pozitív , mert a 2. csík egy lehelettel halványabb volt, előfordulhat hogy pár nappal kèsőbb volt ovum????

De akkor is , 5 nap alatt már erősödnie kène...

2021. júl. 2. 19:04
 10/37 anonim ***** válasza:
Ezt a csikot nem kell keresni. Tesztelj vasarnap es ha meg mindig bizonytalan vagy menj el vervetelre
2021. júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!