Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hanyadik próbálkozós...

Kinek hanyadik próbálkozós hónapban sikerült?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nektek mennyi idő kellett,hogy spontán teherbeessetek? Akinek elsőre sikerült az minden praktikát bevetett? Meséljetek!!

2021. dec. 14. 21:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
22 hónap. Vitamin, tea, masszázs, méhpempő, minden volt ez alatt az idő alatt. Aztán akkor sikerült, mikor végül elengedtük a kérdést.
2021. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%
Nyugalom. Nyugalom kellett és egyből. Főként a lelki terheket kell letenni, feldolgozni. Ez a legnehezebb. Vannak ismerőseim, meg sok olyat olvastam is, akiknek akkor sikerült mikor már elengedték a dolgot. Addig hiába volt bármilyen drága praktika, kezelés stb. Lelki nyugalom, éjszakai alvás, pihenés (ezt azért írom mert van olyan barátnőm akinek munkát kellett váltani hogy ne éjszakázzon és pár hónap múlva sikerült) elsősorban ez kell hozzá.
2021. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%

2. hónap.

Igaz, az első hónapban nem tudtunk a "jó" napokon együtt lenni.

Remélni sem mertem, hogy ennyire könnyen összejön, én már progeszteron hiányt diagnosztizáltam magamnál, és mindketten "benne is vagyunk a korban" - 34 N, 38 F

2021. dec. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%

1. gyerek 1. hónap: minden létezőt, amit láttam, hallottam, csináltam, nagyon rákészültem. (27 éves voltam)


2. gyerek 8. hónap: nagyjából a felét csináltam, mint elsőre. (30 éves voltam)


3. gyerek 2 éve nem sikerül. Mindent csinálok, amit csak hasznosnak gondoltam, tapasztaltam korábban és semmi eredménye. (36 éves vagyok)

2021. dec. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
58%

Az első a 2. hónapban, a második az 1. hónapban jött össze.

A sikeres hónapokban ovu teszteltem, így pont jókor voltunk együtt. Más praktikánk nem volt.

2021. dec. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%

18 évesen 6 hónap, 20 évesen elszámoltam ovut így becsúszott(de terveztük csak még párhóval későbbre)

39 évesen 8hó egy vetéléssel előtte

2021. dec. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%
Januárban kezdtünk neki, kb rögtön összejött, én sem gondoltam volna. Nem figyeltem semmit, nem szedtem semmit, nem számoltam semmit, egyszerűen csak sikerült :)
2021. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
60%

Meregtelenites, sport, hormonhaztartas rendbetetele, gynex csepp, terhesvitamin, folsav, aktusok utan gyertyaallas (nem erdekel ha hulyeseg), mehpempo, harmadiknal youtubeos meditaciokat is hallgattam terhessegre felkeszitesre lelkileg (nem erdekel ha hulyeseg, en hittem benne).


3x1.honap

2021. dec. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
8 hónap, 1. baba és 28 éves vagyok.
2021. dec. 15. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%

1.baba: 3.hónap, de később 9 hetesen elvetéltem.

2.baba: 1.hónap, problémamentes volt, egészen a toxémiáig, de szerencsére 39.hétre jött ki.

3.baba: 4.hónap, kémiai terhesség.

4.baba: 1.hónap, eddig rendben van.


Semmi extrát nem csináltunk, peteérés környékén szeretkeztünk, ettük a vitaminokat. Pozi teszt után a vetélések után, szóval 2. És 4. Babánál progeszteront szedtem, illetve most 4.babánál vérhígitót is a toxémia elkerülése miatt (bár elvileg kevés az esélye, hogy megismétlődik).

2021. dec. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!