Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Idozitett egyuttletbol sikerul...

Idozitett egyuttletbol sikerult valakinek a baba ovulacio figyelesekor? Hanyadik probalkozos honapban?

Figyelt kérdés
Nektek nem fura erzes idozitetten egyutt lenni?

#figyelés #ovuláció #idozitett egyuttlet
2018. ápr. 3. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Elsőre (nem fura)
2018. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Elsőre sikerült.

Ovu előtt 2 nappal, ovu napján, és másnap voltunk együtt.

Sajnos a baba nem maradt velünk, csak kémiai terhesség lett belőle.

Nem volt fura

2018. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

7. hónapban sikerült. Mondjuk IR vagyok így azt kellett először kezelni. Miután helyrejött a 3. hónapban sikerült a baba. Egyáltalán nem volt fura az időzítés, nem görcsösen adtam elő páromnak.

Ovu előtt 2 nappal és ovu napján voltunk együtt.

2018. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Az első olyan hónapban sikerült mikor ovuteszteltem és időzítettünk de az csak kémiai terhesség volt. Következő ciklusban már meg is maradt a terhesség.

Nem volt fura mert nem úgy zajlott, hogy na akkor most azonnal dobd el a szendvicsed, pattanj és csináljunk gyereket. Mondtam a férjemnek, hogy melyikek az esélyes napok és azokon a napokon együtt voltunk amikor jól esett. Sok sikert :)

2018. ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elsőre sikerült, nem volt fura, amióta megszületett az első babánk azóta egyébként is csak "időzített" együttléteink vannak
2018. ápr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6. hónapban, aztán elsőre, de utóbbinál elvetéltem. 😕
2018. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5.próbálkozós hónapban sikerült, úgy hogy ovu teszteltem és hőmérőztem is. Ovu előtt 2 nappal, 1 nappal és ovukor is együtt voltunk. Egyáltalán nem furcsa, sőt amikor már szerettük volna és terveztük akkor az ovus időkre jobban figyeltünk. Mert hát végülis babát szerettünk volna és akartunk is, így minden tőlünk telhetőt megtettünk.

19 hetes kismama

Drukkolok Nektek!

2018. ápr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!