Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második inszemen vagyok túl....

Második inszemen vagyok túl. Az első nem sikerült. Ott szurkálódás volt végig és görcsöltem, de nem sikerült. Most a másodiknál semmit nem érzek. Se szurkálás se görcs. Akinek volt inszeme, és pozitív lett a vége, ő érzett valamit?

Figyelt kérdés

2021. dec. 15. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi összefüggés a szúrkálódás és a sikeres / sikertelen teherbeesés között nincs.
2021. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szurkálást a bevitt rengeteg hormon okozza általában. Próbálj lazulni, néhány nap és kiderül. Nekem egyébként mindkét inszemnél surkált meg húzódott, feszült és fájt. (mert erre figyeltem.) Egyik sem sikerült.
2021. dec. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!