Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mai ovutesztem majdnem pozi...

A mai ovutesztem majdnem pozi lett, de még nem az igazi, viszont az alhasamnál inkább jobb oldalt szúrkálódást érzek. Ez azt jelenti, hogy a napokba lesz az ovu?

Figyelt kérdés

A medencecsontom tájékán az alhasamnál, inkább jobb oldalt néha néha szúrkálódást érzek, viszont az ovuteszt még nem az igazi :) Tojásfehérjés folyásom is van, hőt nem nézek.

Érdemes ma is összebújni már annak ellenére hogy az ovu teszt még negatív?



2020. nov. 9. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az ovu előtti napon tapasztaltam jelentősebb tojasfeherje nyákot, és az ovu napján jött a fájdalom szinten jobboldalt. De nem vagyunk egyformák. Baj nem lesz belőle ha most (is) osszebujtok.
2020. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen fajta ovu tesztet használsz. Míg a one step ovu teszt full negatív volt, addig a facelle tiszta pozitív lett ugyan abból a vizeletből. Próbáltam már több ovu tesztet (nevek nem jutnak eszembe) de mind közül a facell mutatta mindig szépen az ovut. Higgy a testednek inkább. Amikor már ovu fájdalmad van, illetve a folyásod is ovura utal, olyankor mindenképp érdemes együtt lenni.
2020. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Pont facelle tesztet használtam! :) Tegnap együtt voltunk, ma sajnos nem tudunk, illetve holnap tudnánk,

remélem nem maradok le róla...

2020. nov. 9. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!