Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg holnap kellene megjönn...

Elvileg holnap kellene megjönnie. Ma picit barna folyásom volt. Ovukor voltunk együtt a párommal. Kb 1 hete minden nap igy érzem mintha görcsölne a hasam alja. Tegnapi tesztem negatív. Lehet ebből baba? Vagy inkább megfog jönni.

Figyelt kérdés
2021. dec. 18. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Meg fog jönni. Miért olyan újdonság kb mindenkinek, hogy mielőtt megjön barna/barnás folyás van? Nekem, mióta az eszemet tudom így kezdődik. Vagy titeket egyszercsak elönt a piros vér?
2021. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg a menstruáció előjele. Egyébként nekem például nem szokott barnázással kezdődni, rögtön piros vér jön. Amikor barnázással kezdődött, akkor progeszteron hiányzom volt, ami nem jó.
2021. dec. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én se barnázok menstruáció előtt...

Minimum a menstruáció esedékes napján tesztelj, de inkább egy napi késéskor.

Drukkolok :-)

2021. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
1-es, én is így gondoltam. 21 éven keresztül 1 nap barnázással kezdtem a menstruálást, de mióta szültem egyszercsak elönt a vér. Pontos, úgyhogy tudom mikor, de akkor is utálom így:(
2021. dec. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3 nappal mensi előtt látszik a teszten, ha van valami, ha barnázol, akkor megjön
2021. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tegnap picit barna folyásom volt irtam is. Ma meg már semmi. Hasam nem görcsöl. Nem merek tesztet csinálni. Ha tegnap elott teszteltem és negatív volt akkor tuti ma is az lenne. Szerintetek mikor teszteljek? Vagy felesleges.
2021. dec. 19. 11:36
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem tuti, hogy negatív. Ha tudod az ovud tutira, akkor a tesztnek mutatnia kell.
2021. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
5 én volt ovum. Együtt is voltunk a párommal. Ma kellene megjönnie, de semmi. Még a hasam sem fáj. Pedig nagyon szoktam görcsölni mikor megjön. Picike barnázás volt ma is de ennyi.
2021. dec. 19. 14:50
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám ki, tesztelnék még ma, 10-es teszttel, pl. Facelle. De holnap reggel mindenképp :)
2021. dec. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
X-epil tesztem van itthon. Azzal mikor érdemes tesztelni?
2021. dec. 19. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!