Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellene megjönnie de semmi...

Ma kellene megjönnie de semmi pár napja volt egy kis vérzésem de az is nagyon világos volt. Baj lenne, hogy még nem jött meg?

Figyelt kérdés
Sokat stresszeltem az elmúlt hetekben.Mindenki azt mondja h. menstruáció után nem eshetek teherbe, mert még nincs pé. meg a nyálka is akkor vált le(vhogy igy tudom)
2008. dec. 14. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:

hát én hallottam olyat hogy van akinek menstr. alatt van péje. nézz meg egy tesztet ha negatív akkor stressz miatt lehet. de azért nem ártana felkeresni egy nőgyógyit.

csak nyugi! biztos nincs baj:-)

2008. dec. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de ez rögtön menstruáció után volt 2nappal:S meg a peteérésem a ciklus.hu szerint olyan 30 fele volt:Smi meg köbö 28.án voltunk együtt.
2008. dec. 14. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!