Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez befolyásolhatja a terhességet?

Ez befolyásolhatja a terhességet?

Figyelt kérdés
A férjemmel babát szeretnénk és probálkozzunk ,múlthéten volt ovuláciom és a héten megittam egy pohár forralt bort és azóta nagyon lelkiismeret furdalásom van .
2021. dec. 18. 20:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%
Nézz szembe a tényekkel. Alkoholista vagy. Menj az anonim alkoholisták terápiájára. Ott majd teherbe ejtenek.
2021. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen görcsös erőlködés általában befolyásolja a teherbeesést, negatív irányban.
2021. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Fuhhh, nyugi! Ennyire azert nem kell tulzasba vinni. Én pozit teszteltem pár napja, és ma ittam férjem söréből 1 decit. Terhesen is megihatsz egy pici bort vagy egy kis sört, csak ne legyen rendszeres és sok.
2021. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Első ezen jót röhögtem 😅😅

Második rajtad is 😅😅😅

2021. dec. 18. 21:01
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha a 2. válaszon röhögtél, akkor azért van gond... Mert hogy a 2. válaszolónak tökéletesen igaza van. Ha ennyire rápörögsz a témára, azzal csak magadat fogod kikészíteni, ha nem jön össze egyből a terhesség.
2021. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak nyugi, az első pár hónapban mikor elkezdtünk próbálkozni még én is így voltam, sőt energiaitalt se mertem inni. Lassan 1 éve próbálkozunk, baba még sehol, úgyhogy volt már olyan hogy esküvőre mentünk és kicsit be is rugtam😁
2021. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%
Általában a tökrészeg csajokat pumpálják fel egyből. D
2021. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem befolyásolja
2021. dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%
Mit és hogyan befolyásolna, úgy mégis? Mit nevettél a második válaszolón? Maximálisan igaza volt. Nem ezen fog múlni a teherbeesésed, és ha már most ilyeneken parázol meg lelkizel, akkor érdemes átgondolni, kész vagy-e a gyerekvállalásra…
2021. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már, majd a saját példáján megtanulja hogy ha ennyire rágörcsöl akkor nehezen fog összejönni.
2021. dec. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!