Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A felfázás mennyiben befolyáso...

A felfázás mennyiben befolyásolhatja a leendő terhességet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy múlt vasárnap felfáztam és véres volt a vizeletem de az ügyeletes doki azt mondta hogy ez az antibiotikum amit felir ezt a kismamáknak is szokták irni.

Mennyi az esélyünk a babára ebben a hónapba?


2011. jan. 6. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Esély van mindenképpen. Viszont nem árt egy alaposabb kivizsgálás, hogy pontosan melyik baktérium okozza a húgyúti fertőzést, ez lehet a hüvelyből átterjedő fertőzés is (sőt ez elég gyakori). Két negatívum van a terhességgel és ezzel kapcsolatban, az egyik, hogy a fertőzés sajnos okozhat meddőséget, a másik pedig, hogyha nem kezeled ki rendesen a terhesség előtt, akkor majd közben megint előjöhet, sőt, és antibiotikumot kell majd szedned, ami nem túl jó. Sőt, a fertőzés vetélést is okozhat. Ez mind nem ijeszgetés, csak a nyers tényeket írtam le, de nem árt vigyázni a felfázással, mert az nem attól alakul ki, hogy felfáztál szó szerint, hanem mindenképpen valamilyen bakteriális fertőzés okozza.

Úgyhogy esély van a babára, de a kivizsgálás semmiképpen sem árthat.

2011. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösziszépen a választ csak tudod az a helyzet hogy én nagyon érzékeny vagyok oda lennt de megpróbálok vigyázni.
2011. jan. 7. 08:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos az érzékenységnek semmi köze ehhez. A véres vizelet mindenképpen bakteriális fertőzésre utal. Csak egy kis kivizsgálás, helyesen kiírt kezelés és örökre megszabadulsz a felfázástól.
2011. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!