Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 DPO-n vagyok Lh tesztet...

9 DPO-n vagyok Lh tesztet szerettem volna jóstesztnek de alig látszik a második csík,mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Gondoltam kipróbálom minden reggel csinálok Lh tesztet,hogy erősödik. (Tudom csak babona,de gondoltam kipróbálom)

Ma vagyok a 9.dpon de a második csík extra halvány rajta 🙄 tehát alig van bennem LH hormon?

Ez problémára utalhat?

Nagyon szeretnénk babát 8.hónapja.


2021. dec. 21. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom csak babona,de gondoltam kipróbálom."


Ha tudod, hogy butaság, akkor egyáltalán miért is írtad ki?

Nem működik.

Várj még 5 napot, és csinálj terhességi tesztet.

A türelmetlenségtől sajnos még nem leszel terhes...

2021. dec. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Tisztába vagyok vele,hogy nem leszek terhes 🥺 vagy hogy a szívem mást diktál mint az eszem.

Igazából LH hormonnak szerintem kicsit többnek kellene lenni alapba, ha baba van. Mert biológiailag az is felelős. De így elveszett minden reményem az idei utolsó hónapban is 😥

2021. dec. 21. 10:38
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Megjött a menstruációd? Nem, ugye? Akkor miért veszett volna el MINDEN reményei? Jézusgyerele… 😂🤦🏻‍♀️
2021. dec. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Na te is csak ennyit tudsz mondani?

Több helyen olvastam "Jézusgyerele"

Kívánom neked a legjobbakat.

2021. dec. 21. 11:34
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy könnyű mondani, de ne görcsölj rá ennyire!

Az LH teszt nem arra való, hogy kimutassa a terhességet, főleg nem a 9.dpo-n.

Nekem ovuláció után 1-2 nappal extra halvány volt az LH teszten a csík, mégis összejött a baba, eléggé könnyen, úgyhogy csak kizárólag emiatt nem törnék össze a helyedben.

2021. dec. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az LH tesztet arra kell használni, amire való.

Ennek kb annyi értelme volt, mint terhességi teszttel ellenőrizni a leves hőmérsékletét.

2021. dec. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden tesztet használjunk szerintem arra, amire való és akkor nem lesznek felesleges reménykedések és felesleges találgatások se! Menj, süss valami finomat, hangolódj rá az ünnepekre, pár napra “engedd el” a dolgot, és tesztelj HCG terhességi teszttel, amikor késik! Én drukkolok!
2021. dec. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok 😊 igazatok van, lazulok. Változtatni ebbe a hónapba úgysem tudok. Reménykedünk, de megpróbálok nem görcsölni rá.

Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek 🎄

2021. dec. 21. 11:59
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

8dpon a lh jósteszt tök fehér volt, 9 dpon egyből középerős lett, akkor csináltam hcg t is, ott nagyon, nagyon halványan ott is volt a 2 csík időn túl, napról napra szépen erősödtek.

[link]

Ilyenek voltak a jósteszteim.

2021. dec. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Miért kéne 9. dpo-n magasnak lennie az LH-nak? A tüszőrepedés ELŐTT nő meg, utána lecsökken, lásd az ábrán. Ne legyél ilyen, komolyan, mi lesz terhesen, meg a gyerekkel...

2021. dec. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!